En yakın Akatlar Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67
0(212) 609 30 02

Akatlar Kombi Servisi

Kombi Yetkili Servisi

Her türlü kombi arızasında uzman ekiplerle anında destek
Akatlar Kombi Servisi

7/24 Destek Hattı

0(530) 928 61 670(212) 609 30 02no'lu telefondan 7/24 ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Akatlar Kombi Servisi

Kombi Bakımı

Günlük hayatta hem ısınmak için hem de sıcak-soğuk su ihtiyacımızı karşılamak için kullandığımız kombilerin bakımı son derece önemli.
Akatlar Kombi Servisi

Petek Tesisat Temizliği

Ev, iş yeri, okul ve hayatın hemen her yerde kullanılan kombi peteklerinin uzun ömürlü olması için tesisat temizliği ve bakımı özenle yapılmalıdır.
Akatlar Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan, Beşiktaş ilçesi sınırlarında Levent ve Etiler semtlerine komşu bir semt olan Akatlar'da, daha çok site tipi yerleşimler yoğundur. Beşiktaş'ın, yapılanma olarak en yeni olan semtlerinden biri olan Akatlar, yaklaşık 16 bin nüfusa sahiptir. Yerleşmenin yeni olması nedeniyle daha teknolojik evlere sahip olan. Akatlar kombi servisi, kombi bakımı ve kombi ihtiyacı neredeyse bir zorunluluk haline gelmiştir.

Kombiler evlerin, iş yerlerinin, okulların, çeşitli devlet kuruluşlarının hem sıcak su ihtiyacının karşılanmasında hem de ısınma ihtiyacının karşılanmasında çok önemli bir yer tutar. Evlerde, iş yerlerinde, okullarda var olan Airfel, Alarko-Carrier, Arçelik, Ariston, Baxi, Baykan, Baymak, Bosch, Demirdöküm, Eca, Ferroli, Lambert, Protherm, Vaillant gibi birçok önemli kombi markasının, yeni ve teknolojik evlerin yer aldığı Akatlar kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri noktasında Doruk Kombi Servisi hizmet müşterilerine güvenilir bir biçimde günün her saatinde hizmet vermektedir. Siz de Akatlar'da yer alan eviniz veya iş yerinizin kombi bakımı, kombi servisi ve kombi tamiri ihtiyacı için Doruk Kombi Servisi'nden profesyonel yardım alabilirsiniz.