Arçelik Kombi Servisi - 7/24 Yetkili Bölge Servisi
 


En yakın Arçelik Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp Mesajı Gönder

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67

kombi

Kombi Yetkili Servisi

Her türlü kombi arızasında uzman ekiplerle anında destek
7 24

7/24 Destek Hattı

0(530) 928 61 67no'lu telefondan 7/24 ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

kombi bakımı

Kombi Bakımı

Günlük hayatta hem ısınmak için hem de sıcak-soğuk su ihtiyacımızı karşılamak için kullandığımız kombilerin bakımı son derece önemli.
petek tesisat temizliği

Petek Tesisat Temizliği

Ev, iş yeri, okul ve hayatın hemen her yerde kullanılan kombi peteklerinin uzun ömürlü olması için tesisat temizliği ve bakımı özenle yapılmalıdır.
Arçelik Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Gecekondu tipi evlerin yerini yeni ve teknolojik yerleşim yerleri almaya başladı. Bunu da evlerdeki imkanların eskiye oranla arttığının bir göstergesi olarak söyleyebiliriz. Kombiler bu noktada hem ısınma ve soğutma hem de sıcak su ihtiyacının karşılanmasında birçok ortak yaşam alanında hizmet veriyor. Birçok beyaz eşyayı müşterilerinin hizmetine sunan Arçelik kombi konusunda da önemli bir marka haline gelmiş durumda. 1955 yılında Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından Sütlüce'de kurulan Arçelik, Türk beyaz eşya sektöründe ilk adımları atan şirket olarak göze çarpıyor. Arçelik 1959'da ilk çamaşır makinesini, 1960'da ilk buzdolabını üretmiştir. Sonrasında üretim çeşitliliğini arttıran Arçelik 1975'de Eskişehir Buzdolabı, 1979'da İzmir Elektrikli Süpürge, 1993 yılında Ankara Bulaşık Makinesi işletmeleri faaliyete geçirilmiştir. 2000'li yıllardan sonra yurt dışı faaliyetlerini genişleten Arçelik'in Soğutucu Cihazlar İşletmesi de Güney Afrika'da hizmet vermektedir. Eğer siz de Arçelik marka kombiye sahipseniz, ihtiyaç duyduğunuz her anda çeşitli alanlarda sahip olduğunuz Arçelik yetkili kombi servisi için günün her saatinde bizlerden yardım ve hizmet alabilirsiniz. Arçelik kombi servisi hizmetine ihtiyacınız olan her anda firmamız sizlere profesyonel destek sağlar ve Arçelik yetkili kombi servisine olan ihtiyacınızı karşılar. Ülkemizin en güvenilir markalarından biri olan Arçelik kombi, sizlere hem ısıtma hem soğutma hem de sıcak su konusunda lazım olan desteği sağlamaktadır. İş Arçelik kombi servisine geldiği anda ise Doruk Yetkili Kombi Servisi olarak sizlere en uygun kombi servisi hizmeti vermek için her daim hazırız.

Call Now ButtonŞİMDİ ARAYIN