Arnavutköy Kombi Servisi 7/24 Yetkili Bölge Servisi
 


En yakın Arnavutköy Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp Mesajı Gönder

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67
0(212) 609 30 02

kombi

Kombi Yetkili Servisi

Her türlü kombi arızasında uzman ekiplerle anında destek
7 24

7/24 Destek Hattı

0(530) 928 61 670(212) 609 30 02no'lu telefondan 7/24 ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

kombi bakımı

Kombi Bakımı

Günlük hayatta hem ısınmak için hem de sıcak-soğuk su ihtiyacımızı karşılamak için kullandığımız kombilerin bakımı son derece önemli.
petek tesisat temizliği

Petek Tesisat Temizliği

Ev, iş yeri, okul ve hayatın hemen her yerde kullanılan kombi peteklerinin uzun ömürlü olması için tesisat temizliği ve bakımı özenle yapılmalıdır.

Arnavutköy Kombi Servisi

Arnavutköy Kombi Servisi - Kombi Bakımı ve Tamiri

Arnavutköy, İstanbul Boğaziçi'nin Avrupa Yakası'nda Beşiktaş ilçesinin sınırları içinde yer alan, köklü ve tarihsel yapısı ile ünlü bir mahalledir. Arnavutköy denince ilk akla gelen ise otantik yapısını korumuş bir yerleşim yeri olmasıdır. Otantik yapısını korumasına karşın ev içi teknolojinin gelişimine de ayak uyduran Arnavutköy'de günümüzde hem sıcak su ihtiyacını karşılanması hem de ısınma noktasında ihtiyaç duyduğumuz kombilerin servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri de önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Hemen hemen her evde, iş yerinde, okullarda, devlet kurumlarında yer alan kombiler artık hem ısınmak hem de sıcak su ihtiyacımızı karşılamak için hayatımızda çok önemli bir yer tutuyor. Airfel, Alarko-Carrier, Arçelik, Ariston, Baxi, Baykan, Baymak, Bosch, Demirdöküm, Eca, Ferroli, Lambert, Protherm, Vaillant gibi birçok kombi markasının kullanıldığı Arnavutköy kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri için Doruk Kombi Servisi müşterilerine günün her saatinde hizmet vermektedir. Siz de Arnavutköy'de yer alan eviniz veya iş yerinizin kombi bakımı, kombi servisi ve kombi tamiri ihtiyacı için Doruk Kombi Servisi'nden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARAYIN