Bakırköy Airfel Kombi Servisi 7/24 Yetkili Bölge Servisi
 


En yakın Bakırköy Airfel Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp Mesajı Gönder

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67
0(212) 609 30 02

Bakırköy Airfel Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Bakırköy Airfel Kombi Servisi kombilerin ihtiyacı olan bakımı yapar. Kombiler sürekli bakım yapılmadığında ısıtma sorunu yaşayan cihazlardır. Kullanımında üçüncü senesini doldurmuş kombilerin yılda en az bir kez Bakırköy Airfel Kombi Servisi tarafından bakımı yapılmalıdır. Aksi halde kombiler hem ısı hem de enerji konusunda sorunlar yaşanmasına neden olabilir.

Kombiler ile ilgili olarak kullanıcılarını düşündüren farklı farklı konular vardır. Bu konuların başında kombi kullanımından nasıl tasarruf edileceği, kombi kullanırken nelere dikkat edilmesi gerektiği ve kombilerin hangi ayarda kullanılırken daha verimli çalıştığı gelmektedir. Doruk Kombi Servisi olarak bu yazıda kombi kullanıcılarının kombilerle ilgili merek ettikleri soruları yanıtlayacağız.

Kombiler Bütün Gece Yanmalı Mı?

Kombi kullanıcıları enerjiden ve faturadan tasarruf etmek için genellikle geceleri kombileri kapatırlar. Fakat bu bilgi doğru bilinen yanlışlardandır. Kombiler gece kapatılmamalıdır. Bunun yerine gün içinde kullanılan ısıdan daha düşük bir ısıya ayarlanarak bırakılmalıdır. Böylece oda duvarları soğumaz ve kombi sabah çalıştırıldığında ekstra ısı tüketmeye gerek duymaz.

Kombileri Bütün Gün Açık Tutmak Zararlı Mıdır?

Kombilerin sürekli açık kalması herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Aksine yararı vardır. Isı kaybı artmaz böylece kombi ortamı ideal ısıya getirirken ekstra enerji harcamak zorunda kalmaz.

Kombi Sürekli Açık Fakat Yeterli Isı Alınamıyor. Bakırköy Airfel Kombi Servisi İle İletişime Geçilmeli Mi?

Kombi kullanıcılarının en çok merak ettiği konu da sürekli açık olmasına rağmen yeterli ısı alınamaması durumudur. Bunun pek çok sebebi olabilir. Örneğin; kombinin kapasitesi düşüktür, bina izolasyonu kötüdür, ya da sistemde bir arıza vardır. Mesela dairede bulunan radyatörler eksik ise ya da pompa basınç debisi düşük ise yine aldığınız verim düşük olacaktır. Yani bu durumda kombi sürekli açık diye her zaman en iyi sonucu alırsınız diyemeyiz. Bu durum fark edildiğinde Bakırköy Airfel Kombi Servisi ile iletişime geçmesinde yarar var.

Kısa Süreliğine Kapatılan Kombiler Açıldığında Yakıt Tüketimi Artar Mı?

Kombiler kısa süreliğine kapatıp geri açılsa da fazlaca yakıt harcarlar. Örneğin; sürekli 50 derecede çalışan bir kombi yarım saatliğine kapandı. Kapandığı andan itibaren kombi de enerji düşmesi başlayacaktır. Yeniden açıldığında ise kombi tekrar 50 dereceye çıkmak için ekstra enerji ve ısı tüketmeye başlayacaktır. Kombinin ideal sıcaklığına yeniden gelmesi için enerji harcadığı sürede yakıt tasarrufu sağladığınızı düşünürken tam tersi yakıt sarfiyatına neden olursunuz. Bakırköy Airfel Kombi Servisi olarak biz kombilerinizi sürekli olarak çalıştırmanızı ve sadece geceleri gün içinde kullandığınız ayardan 1-2 derece daha kısık ısı da çalıştırmanızı öneririz

Bakırköy Kombi Servisi sektördeki tecrübesi ve bilgisiyle uzun yıllardır lider kombi servis firmalarından birisidir. Bahkırköy Kombi Servisi olarak, Ataköy 1. Kısım Mahallesi, Ataköy 2-5-6. Kısım Mahallesi, Ataköy 3-4-11. Kısım Mahallesi, Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mahallesi, Basınköy Mahallesi, Cevizlik Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Osmaniye Mahallesi, Sakızağacı Mahallesi, Şenlikköy Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi, Zeytinlik Mahallesi ve Zuhuratbaba Mahalleleri için her marka ve modelde kombilere bakım ve onarım hizmeti veriyoruz.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARAYIN