Bayrampaşa Baymak Kombi Servisi 7/24 Yetkili Bölge Servisi
 

En yakın Bayrampaşa Baymak Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp Mesajı Gönder

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67
0(212) 609 30 02

Bayrampaşa Baymak Kombi Servisi

Bayrampaşa Baymak Kombi Yetkili Servisi kombilerin bakım ve onarımlarını gerçekleştirir. Kombiler evlerde ısınma amaçlı kullanılan ve hayatı kolaylaştıran cihazlardır. Bu nedenle kombi bakımları çok önemlidir. Düzenli bakımı yapılmayan kombiler kullanıcısına bazı zorluklar çıkarmaktadır. En sık görülen sorunlardan biri de kombilerin su basıncının düşmesidir. Bayrampaşa Baymak Kombi Yetkili Servisi olarak bu yazıda kombilerin su basıncı düşme sorunu nasıl çözülür onu açıklayacağız.

Bayrampaşa Baymak Kombi Yetkili Servisi: Kombilerin Su Basıncı Nasıl Yükseltilir?

Kombilerde su basıncı düşmesi sık görülen bir sorundur. Busorun kullanıcıları çoğu zaman korkutsa da aslında çok gerilmemesi gerekilenbir durumdur. Kombi kullanıcıları bu sorunu çok basit bir şekilde çözebilirler.Kombilerin üzerinde su basıncını gösteren bir gösterge vardır. Bu göstergeden kombinin su basıncı düştüğünü görüldüğünde ufak bi müdahale ile bu sorun çözülebilir. Kombi cihazlarının altında bulunan mandal ya da su vanası çevrildiğinde su basıncını gösteren ibre oynamaya başlar. Fakat bu işlemi yapmanıza rağmen eğer ibre oynamıyorsa mutlaka Bayrampaşa Baymak Kombi Servisi ile iletişime geçmelisiniz.

Bayrampaşa Baymak Kombi Servisi: İdeal Kombi Basıncı Kaç Olmalıdır?

Kombi basıncı düşme problemi yaşayan kullanıcılar genellikle ideal kombi basıncı kaç olmalı sorusunun cevabını merak ederler. Bayrampaşa Baymak Kombi Servisi olarak bu soruya ideal kombi su basıncı 1.5 ile 2 bar arasında olmalıdır diyebiliriz. Kombi basıncı 2 barın üzerine çıkarmamaya gayret gösterilmelidir. Bu demek değildir ki eğer bir kaç kez 2’yi geçerse kombi de mutlaka ciddi sıkıntılar olur. Bu durumun risk teşkil etmesi için sürekli ve sık sık meydana gelmesi gerekmektedir. İdeal kombi basıncını tanımlamak için kombi basıncı 1 barın altına düşürmemek 3 barın üzerine de çıkarmamak gerekmektedir. Eğer basınç 1 barın altında düşerse kombi çalışmaz ve ısıtmaz. Basınç 3 barı geçerse de kombi fazla suyu kendi kendine akıtmak durumunda kalır. Artık tüm cihazlarda olduğu gibi bu cihazlarda da teknoloji hakim olmuştur. Bu nedenle cihazlar artık çok fazla elle müdahale gerektirmezler.Bayrampaşa Baymak Kombi Servisi olarak belirtmemiz gerekir ki kombi su basıncı kombilerin ideal ısıtmayı sağlaması için çok önemlidir.

Yenidoğan, Altıntepsi, Cevatpaşa, İsmetpaşa, Kartaltepe, Kocatepe, Terazidere, Yıldırım ve Muratpaşa mahalleleri için her marka ve modelde kombilere bakım ve onarım hizmeti veriyoruz.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARAYIN