En yakın Bayrampaşa Lambert Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67
0(212) 609 30 02

Bayrampaşa Lambert Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Bayrampaşa Lambert Kombi Servisi kombilere servis hizmeti verir. Bayrampaşa Lambert Kombi Servisi Kombilere bakım ve onarım yapar.

Kombiler önemi kışın anlaşılan cihazlardandır. Özellikle kış aylarında ısınma ihtiyacını sağlayan kombilerin Bayrampaşa Lambert Kombi Servisi tarafından mutlaka bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bayrampaşa Lambert Kombi Servisi kombilerin bakımlarını ve onarımlarını gerçekleştirir.

Kombiler evlerin her bölümün aynı anda ve eşit ısınmasını sağlar. Eşit ve aynı derecede ısınan evlerde evin her bölümü aynı sıcaklıkta olur. Bu durum kombilerin en önemli avantajıdır. Isınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan kombiler bacalı, hermetik ve yoğuşmalı olarak üçe ayrılırlar. Bayrampaşa Lambert Kombi Servisi olarak burada önemli bir noktayı belirtmeliyiz. Yoğuşmalı kombi tercih ederken mutlaka evin metrekaresini dikkate almalısınız. 110 metrekarenin altındaki dairelerde yoğuşmalı kombi kullanımı önerilmemektedir. Bayrampaşa Lambert Yetkili Servisi olarak bu yazıda bacalı ve hermetik kombiler hakkında bilgi vereceğiz.

Bayrampaşa Lambert Yetkili Servisi: Kombi Tipleri Ve Özellikleri

Bacalı tip kombiler; Bacalı tip kombiler yanma oluşumu için ortamdaki havayı kullanarak alev oluşumunu sağlamaktadır. Bacalı kombiler için bina ya da daire bacası olmak zorundadır. Duş sırasında kombinin bulunduğu ortam sürekli havalandırılmalıdır.

Hermetik tip kombiler; içinde bulunan fan yardımı ile hava akışını sağlamaktadır. Hermetik kombilerin dışarıya uzanan bacaları bulunmaktadır. Bu baca yardımı ile hava akışını sağlamakta ve alev oluşumu için alması gereken havayı baca yardımı ile dışarıdan almaktadır. Hermetik kombiler günümüzde en çok kullanılan kombi türlerindendir.

Bayrampaşa Lambert Kombi Servisi: Hangi Güçte Kombi Almalı?

120 metrekare bir daireyi ısıtmak için kombi güç değeri yaklaşık olarak 17-20 bin kcal/h ‘dir. Farklı güçlerde kombiler bulmak mümkündür. Bayrampaşa Lambert Kombi Kombiyi alacağınız firmaya danışarak yaşadığınız alana en uygun güç değerini seçmelisiniz. 160 ile 250 metrekare büyüklüğündeki bir evi 26 bin kcal’lik kombiler ısıtabilir.

Bayrampaşa Lambert Yetkili Servisi: Kombiler Sürekli Çalıştırılmalı Mıdır?

Kullanıcılar bu konuda iki seçenek arasında tereddüt yaşamaktadır. Bayrampaşa Lambert kombilerini sadece belirli zamanlarda kullanıp sonra kapatmalılar mı; yoksa sürekli olarak açık tutmalılar? Geceleri kombiyi kapattığımızda oda sıcaklığı düşmekte, sabah aynı sıcaklığı yakalamak için kombiyi daha yüksek derecelerde çalıştırmak gereklidir. Uzmanlar yatarken kombi sıcaklığının düşürülmesi fakat kapatılmamasını tavsiye etmektedirler.

Yenidoğan, Altıntepsi, Cevatpaşa, İsmetpaşa, Kartaltepe, Kocatepe, Terazidere, Yıldırım ve Muratpaşa mahalleleri için her marka ve modelde kombilere bakım ve onarım hizmeti veriyoruz.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.


Lambert Kombi Arıza Kodları

Lambert Kombi E01 Arıza Kodu:

Kombi ateşleme görevini yerine getirememektedir.Bunun sonucu olarak ne sıcak su ne petek ısısından faydalanabilinir.Servisimizi çağırınız.

Lambert Kombi E02 Arıza Kodu:

Kombi cihazı fazla ısınmış ve kendini devre dışı bırakmasında ortaya çıkan arıza kodudur.Büyük olasılıkla üst limit termostatı arızalanmıştır.Tedariği için servisimizi arayın.

Lambert Kombi E03 Arıza Kodu:

Bacalı cihazlara baca çıkmış olabilir veya hermetik cihazlarda fan motoru arızalı olabilir.Servisimize danışmanız gerekmektedir.

Lambert Kombi E05 Arıza Kodu:

Bu kod gösterge ekranında tesisat petekleri yeterli ısıya gelememektedir.Büyük olasılıkla kalorifer sensörü arızalıdır.Teknik servisimiz ile irtibata geçiniz.

Lambert Kombi E06 Arıza Kodu:

Cihaz sıcak su akışında aksama yaşandığında göstergede yanan arıza kodudur.Bu kod aktifeken kombiden sıcak su almanız mümkün değildir.Çözümü için servisimiz ile irtibata geçiniz.

Lambert Kombi E10 Arıza Kodu:

Cihazınızdaki su basınç değerinin düşük olması durumunda göstergede yanan arıza kodudur.Kombini altındaki su doldurma vanası kullanılarak basınç 1.5 bar kademesine çekilmelidir.

Lambert Kombi E25/26 Arıza Kodu:

Bu arıza nedeni komplike yani birden fazla olabilir.Tam teşhisi konusunda servisimiz ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Lambert Kombi E35 Arıza Kodu:

Sıkça karşılaşılan arıza kodlarından biridir.Bu arıza kodunda kombi ateşleme işlemini gerçekleştirememektedir.Birkaç kez cihaza reset atılması gerekmektedir.Problemin devamında servisimiz ile irtibata geçmelisiniz.

Lambert Kombi E96 Arıza Kodu:

Kombiye iletilen elektrik voltajının düşük olmasından kaynaklanan arıza kodudur.Bu gibi durumlar sık yaşanıyorsa kullanıcının regülatör kullanması tavsiye edilmektedir.Servisimizin müdahale etmesi gerekmektedir.

Bayrampaşa Kombi Servisi Hizmet Noktaları

• Altıntepsi Mahallesi Lambert Kombi Yetkili Servisi
• Cevatpaşa Mahallesi Lambert Kombi Yetkili Servisi
• İsmet Paşa Mahallesi Lambert Kombi Yetkili Servisi
• Kartaltepe Mahallesi Lambert Kombi Yetkili Servisi
• Kocatepe Mahallesi Lambert Kombi Yetkili Servisi
• Muratpaşa Mahallesi Lambert Kombi Yetkili Servisi
• Orta Mahallesi Lambert Kombi Yetkili Yetkili Servisi
• Terazidere Mahallesi Lambert Kombi Yetkili Servisi
• Vatan Mahallesi Lambert Kombi Yetkili Servisi
• Yenidoğan Mahallesi Lambert Kombi Yetkili Servisi
• Yıldırım Mahallesi Lambert Kombi Yetkili Servisi