Beşiktaş Buderus Kombi Servisi 7/24 Yetkili Bölge Servisi
 


En yakın Beşiktaş Buderus Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp Mesajı Gönder

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67

Beşiktaş Buderus Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Beşiktaş Buderus Servisi kombilerin bakım ve onarımlarını gerçekleştirir. Kombiler uzun süre kullanım için uygun cihazlardır. Bu nedenle sık sık bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakımları yapılmayan cihazlar arızaya neden olurlar. Beşiktaş Buderus Servisi kombilerin düzenli bakımlarını sağlarlar.

Bakımları yapılmayan kombiler bazen ciddi boyutlarda arızalara neden olabilir. Peki bu arıza durumlarında ne yapmalısınız ve kombilerinizin arızalandığını nasıl anlarsınız?

Kombiler arızalandığında arıza ışığı yanar ve çalışmayı durdurarak beklemeye geçer. Bu gibi durumlarda kullanıcının ilk yaptığı şey satın alma esnasında kullanım kılavuzunu kontrol ederek onarmaya çalışır. Müdahale sonucu cihazınızda değişiklik olmuyor ise Beşiktaş Buderus Servisi hizmeti veren Doruk Kombi Servisini arayarak destek alabilirsiniz.

Beşiktaş Buderus Yetkili Servisi: Sıcak Su Kullanımı Nasıl Sağlanır?

Kombi cihazları yaz ve kış konumu olmak üzere iki farklı şekilde çalıştırılabilir. Sadece sıcak su kullanımı için cihazınızı yaz konumuna getirmeniz yeterli olacaktır.Kombi cihazı kullanıcılarına bağımsız ısınma konforu ve sıcak su konforu sağlamaktadırlar. Kombiler üretim esnasında yaz konumu ve kış konumu olmak üzere iki konumda çalışmaya programlanmıştır. Merkezi ısıtma sistemi kullanılan bir konutta sıcak su kullanımı için kombi kullanılabilir. Kullanıcılar istedikleri sürede istedikleri kadar ısınma sağlayabilirler. Merkezi olarak kullanılan sistemler büyük binalar olduklarında maliyet daha az olacak ama kişisel kullanım konforu olmayacaktır.

Beşiktaş Buderus Yetkili Servisi: Tasarruf İçin Kombi Kapatılmalı Mıdır?

Cihazınızın ısıttığı alanın dış hacminin soğumaması için, geceleri en düşük seviyede ısı almak yeterli olacaktır. Yatarken kapatılan kombiler çalışma sırasında kullanılan alanın duvarlarının ısınması ve ısının ortamda kalması biraz zaman alacaktır. Buna bağlı olarak enerji tüketimimiz artacaktır. Kombinin kış aylarında sürekli kullanılmasının herhangi bir sakıncası yoktur. Aksine evimizin ısınması ve enerji tüketimi açısından faydası vardır.

Kombinin sürekli çalıştırıldığı ortamda yeterli ısınma sağlanamıyorsa kombinizin kapasitesi düşük olabilir, evinizin ısınma yönünden izolasyonu yeterli olmaya bilir, sistemde kullanılan radyatör büyüklükleri yeterli olmaya bilir, tesisatın sirkülasyonunu sağlayan pompa devri düşük olabilir. Günümüzde kullanılan kombilerin içerisinde bulunan basınç sensörleri sayesinde cihazın susuz çalışma emniyeti sağlanmıştır. Fakat kullanıcıların en çok dikkat etmesi gereken husus kombinin su basıncıdır. Yaz konumu Kış konumu gözetilmeksizin kombinin su basıncı 1,5 bar olmalıdır.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARAYIN