Beşiktaş Demirdöküm Kombi Servisi 7/24 Yetkili Bölge Servisi
 


En yakın Beşiktaş Demirdöküm Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp Mesajı Gönder

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67

Beşiktaş Demirdöküm Kombi Servisi

Kombiler bakımları yapılması gereken cihazlardır. Beşiktaş Demirdöküm Yetkili Servisi kombilerin düzenli olarak bakımlarını yapar. Beşiktaş Demirdöküm Yetkili Servisi kombilerin onarımlarını da gerçekleştirir. Bakımları yapılmayan kombiler kullanıcılara bazı arızalar çıkabilirler bu nedenle kombilerin düzenli bakımlarının yapılması en önemli konulardan birisidir.

Kombi bakımları yapılmadan önce kullanıcıların bilmesi ve dikkat etmesi gereken bazı konular vardır. Bu konulara dikkat edildiğinde kombi kullanımı, avantajı ve bakımlarının etkileri olumlu yönde etkilemektedir. Bakımları yapılan kombiler, bakımı yapılmayan ve doğru kullanılmayan kombilere göre daha yüksek performans sergilerler. Bu sayede hem enerji hem de ısı tasarrufu sağlanmış olur. Bir kış aylarına girmeden önce bir de kış aylarının sonunda mutlaka düzenli kombi bakımlarının yapılması gerekmektedir. Beşiktaş Demirdöküm Servisi ihtiyaç durumunda kombilerin bakımlarını ve eğer gerekirse arıza durumunda onarımlarını da yaparlar.

Beşiktaş Demirdöküm Yetkili Servisi: Kombi Açık Havada Konumlandırılmamalı

Kombinin konumlandırıldığı alan hem güvenliğiniz hem de evin ısınmasını sağlamak için oldukça önemlidir. Örneğin; kombilerin kolay alev alabilecek malzemelerin depolandığı yerlere, yatak odalarına, apartman merdiven boşluklarına ya da koridorlarına konumlandırılmaması gerekir. Bu gibi alanlara ek olarak, kombiler açık balkonlarda da konumlandırılamazlar. Fakat koruyucu kabin içerisine konumlandırmak şartıyla kombinize açık balkonda yer verebilirsiniz.

Kombilerin açık balkona yerleştirilmeme nedenleri hava koşullarından çabuk etkilenebilmeleridir. Koruyucu kabinsiz monte edilen kombiler; yağmur, soğuk gibi koşullar nedeniyle bozulabilir, evinizi ısıtmayabilir ya da daha önemlisi güvenliğinizi tehdit edebilir.

Beşiktaş Demirdöküm Yetkili Servisi: Kombi Temizliğini Düzenli Olarak Yaptırmalısınız

Nasıl ki evinizi, küçük ev aletlerinizi, beyaz eşyanızı düzenli aralıklarla temizliyorsanız kombinizin de temizlenmesi gerekli. Kombi temizliği ya da kombi bakımı hem az enerji tüketerek ısınmanızı hem de güvenliğinizi sağlayan bir etken. Peki, her kış öncesi yaptırmanız gereken kombi bakımında takip edilmesi gereken adımlar nelerdir?

Kombi açıldığında peteklerinizin ne derecede ısındığı, suyun ne kadar sıcak aktığı kontrol edilir. Eğer kombiden değil, peteklerden kaynaklı (radyatörlerde hava olması, radyatörlerin çamurlanması gibi) bir sorun varsa radyatör temizliğinin de yapılması gerekir.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARAYIN