Falke Kombi Arıza Kodları - Doruk Kombi Yetkili Servis | 0538 056 01 13 - 0530 928 61 67​⁠​

Falke Kombi Arıza Kodları

Esenler Falke Kombi Servisi

Esenler Falke Kombi Servisi

Teknoloji hayatımıza girerek daha rahat ve konforlu yaşam alanlarına sahip olmamızı sağlamıştır. Ev ve iş yerlerimizde de sıcak su ve ısınma açısından kullandığımız kombilerde bu noktada önemli bir yere sahiptir. Bu teknolojik cihazların rahat kullanılması ve zarar görülmemesi için kullanılan kombilerin nasıl çalıştığını ve arıza durumlarında neler yapılması gerektiğinin bilinmesidir. Bu yazımızda ise Baymak Falke kombi modelini kullanan sizler için Falke kombi arıza kodlarının açıklamasını derledik.

Falke Kombi Arıza Kodları

Falke Kombi E01 Arıza Kodu:

Bu arıza kodunda kombinin ateşleme görevini yerine getirmediği bildirilmektedir. Bu arıza sonucunda sıcak su ve petek ısısından faydalanılamaz. Servisimizle irtibata geçiniz.

Falke Kombi E02 Arıza Kodu:

Kombi cihazınızın fazla ısınmış olduğunu ve kendini devre dışı bıraktığını bildiren arıza kodudur. Bu arıza kodu göründüğünde cihazınız büyük olasılıkla üst limit termostatı arızalanmıştır. Tam teşhisi için servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Falke Kombi E03 Arıza Kodu:

Bu arıza kodu ile kombinizin içerisindeki suyun fazla ısınmış olduğunu bildiren aksamlarda arıza olabilmesinden dolayı kaynaklanan bir sorun olduğu bildirilmektedir. Servisimizde profesyonel destek alabilirsiniz.

Falke Kombi E05 Arıza Kodu:

Söz konusu bu kod gösterge ekranında belirdiğinde tesisat petekleri yeterli ısıya gelememediği bildirilir. Genellikle kalorifer sensörü arızalı olmakla beraber tam teşhis ve tamiri için teknik servisimizle iletişime geçiniz.

Falke Kombi E06 Arıza Kodu:

Kombinizin sıcak su akışında aksama yaşandığında belirten arıza kodudur. Söz konusu bu kod aktif iken kullanılan kombiden sıcak su almak mümkün değildir. Profesyonel destek için servisimiz ile irtibata geçiniz.

Falke Kombi E10 Arıza Kodu:

Kombinizdeki su basınç değerinin düşük olması durumunda cihazınızın göstergesinde yanan arıza kodudur. Söz konusu kombinin altında yer alan su doldurma vanası kullanılarak basınç 1.5 bar kademesine çekilmesi gerekir.

Falke Kombi E25 Arıza Kodu:

Kombinin üzerinde beliren bu arıza kodunun nedeni komplike yani birden fazla sorundan dolayı görülebilir.  Arıza nedeninin tam teşhisi için servisimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Falke Kombi E35 Arıza Kodu:

Söz konusu bu arıza kodu sık sık karşılaşılan arıza kodlarından Bu arıza koduyla kombinizin ateşleme işlemini gerçekleştiremediği bildirilir. Kombinize birkaç defa reset atılması gerekir. Sorunun devamı halinde servisimizle irtibata geçmenizi öneririz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARAYIN