Lambert Kombi Arıza Kodları - Doruk Kombi Servisi

Lambert Kombi Arıza Kodları

İstinye Lambert Kombi Servisi

İstinye Lambert Kombi Servisi

Teknolojinin hayatımıza girmesi, birçok alanda eskiye nazaran bize kolaylık sağlıyor. Bu alanlardan birisi de evlerde sıklıkla kullandığımız ısıtma ve soğutma sistemleri, yani kombilerdir. Ancak teknolojiden zarar görülmemesi için kullanıcıların da kombilerin nasıl çalıştığını ve arıza durumlarını tespit edebilmeleri gerektiğini önemle vurgulayabiliriz. Bu yazımızda sizler için Lambert kombilerinin arıza kodlarının ne anlama geldiğini derledik.

Lambert Kombi Arıza Kodları

Lambert Kombi E01 Arıza Kodu:
Kombi ateşleme görevini yerine getirememektedir.Bunun sonucu olarak ne sıcak su ne petek ısısından faydalanabilinir.Servisimizi çağırınız.

Lambert Kombi E02 Arıza Kodu:
Kombi cihazı fazla ısınmış ve kendini devre dışı bırakmasında ortaya çıkan arıza kodudur.Büyük olasılıkla üst limit termostatı arızalanmıştır.Tedariği için servisimizi arayın.

Lambert Kombi E03 Arıza Kodu:
Bacalı cihazlara baca çıkmış olabilir veya hermetik cihazlarda fan motoru arızalı olabilir.Servisimize danışmanız gerekmektedir.

Lambert Kombi E05 Arıza Kodu:
Bu kod gösterge ekranında tesisat petekleri yeterli ısıya gelememektedir.Büyük olasılıkla kalorifer sensörü arızalıdır.Teknik servisimiz ile irtibata geçiniz.

Lambert Kombi E06 Arıza Kodu:
Cihaz sıcak su akışında aksama yaşandığında göstergede yanan arıza kodudur.Bu kod aktifeken kombiden sıcak su almanız mümkün değildir.Çözümü için servisimiz ile irtibata geçiniz.

Lambert Kombi E10 Arıza Kodu:
Cihazınızdaki su basınç değerinin düşük olması durumunda göstergede yanan arıza kodudur.Kombini altındaki su doldurma vanası kullanılarak basınç 1.5 bar kademesine çekilmelidir.

Lambert Kombi E25/26 Arıza Kodu:
Bu arıza nedeni komplike yani birden fazla olabilir.Tam teşhisi konusunda servisimiz ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Lambert Kombi E35 Arıza Kodu:
Sıkça karşılaşılan arıza kodlarından biridir.Bu arıza kodunda kombi ateşleme işlemini gerçekleştirememektedir.Birkaç kez cihaza reset atılması gerekmektedir.Problemin devamında servisimiz ile irtibata geçmelisiniz.

Lambert Kombi E96 Arıza Kodu:
Kombiye iletilen elektrik voltajının düşük olmasından kaynaklanan arıza kodudur.Bu gibi durumlar sık yaşanıyorsa kullanıcının regülatör kullanması tavsiye edilmektedir.Servisimizin müdahale etmesi gerekmektedir.

Call Now ButtonŞİMDİ ARAYIN