Levazım Amana Servisi - Yetkili Bölge Servisi | 0850 466 61 67
Tarabya Maytag Servisi
Tarabya Maytag Servisi
Mart 12, 2019
Etiler Gaggenau Servisi
Mart 12, 2019

Levazım Amana Servisi

Levazım Amana Servisi

SERVİS İÇİN ARAYIN

0850 466 61 67

Levazım Amana Servisi beyaz eşyaların bakım ve onarımlarını yapar. Buzdolabı çamaşır makinesi ve klima gibi beyaz eşyalar uzun süreli kullanım için bakım yapılması gereken beyaz eşyalardır. Levazım Amana Servisi beyaz eşyalar için gerekli olan bu bakımı sağlar.

Uzun süreli kullanılan beyaz eşylar düzenli bakımları yapılmadığında kullanıcılarına bazı sorunlar yaşatmaktadır. Bu sorunların başında sık sık arızalanma, işlevlerini yerine getirmeme gibi sorunlar gelmektedir. Fakat Levazım Amana Servisi tarafından düzenli olarak bakımı yapıla beyaz eşyaların kullanım ömrü uzamakta ve performansı artmaktadır.

Levazım Amana Servisi hizmeti veren Doruk Kombi Servisi olarak evde beyaz eşyalarınıza nasıl bakım yapacağınızı bu yazıda sizin için açıklayacağız.

Levazım Amana Klima Servisi: Klima Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Levazım Amana Klima Servisi olarak söylemeliyiz ki mutlaka klimalarınızın filtrelerini düzenli olarak temizlemelisiniz. Aksi halde klimanızın ömrü erken bitecektir ve sık sık arıza meydana gelecektir. Klimaların filtre temizliği esnasında dikkat edilmesi gereken iki husus bulunmaktadır. Bunlardan ilki; hava akımını destekleyen filtrelerin kurutulmasında güneşte kurutma veya asılarak kurutma yöntemlerinin uygulanmasıdır. Hava filtrelerinin temizliğinde ise; elektrik süpürgesi yardımıyla tozdan arındırdıktan sonra musluk altında yıkama işlemi yapılır. (Su sıcaklığının 50 dereceyi geçmemesi gerekir.) Filtreler yıkanırken çitilenmemelidir. Tam bir kurutma işlemi sağlanmalıdır ve klimalar hiçbir şekilde filtresiz çalıştırılmamalıdır.

Levazım Amana Bulaşık Makinesi Servisi: Bulaşık Makinesi Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Bulaşık makinelerinin içini temizlemek için en etkili yöntem temizleyici kullanarak çalıştırmaktır. Bulaşık makineleri temizleyici kullanılarak temizlendiğinde hem filtreleri hem de içeride bulunan kireç temizlenir. Bulaşık makinesini temizleyici ile çalıştırmak için bu adımları izleyebilirsiniz; Bulaşık makinenizi boşaltın ve filtre kısmındaki yiyecek kalıntılarını çıkarın. Gerekirse püskürtme kollarını temizleyin. En az 65°C’lik bir program seçin ve makineyi çalıştırın. 30 dakika sonra makineyi dikkatlice açın. Makine Temizleyiciyi çatal kaşık sepetine boşaltın veya bulaşık makinesi içine yayın. Programı sonuna kadar çalıştırın.

Levazım Amana Çamaşır Makinesi Servisi: Çamaşır Makinesi Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Öncelikle çamaşır makinelerinin dış temizliğini düzenli olarak yapmanız gerekmektedir. Çamaşır makinenizin dışını nemli bir bez yardımıyla temizleyebilirsiniz. Eğer bu yeterli olmuyorsa, suya biraz deterjan ekleyebilirsiniz. Deterjanlı bezle sildikten sonra, bir kere de duru suyla silin ve makineyi kurulayın. Çamaşır makinelerinin en çok temizliğe ihtiyacı olan alanlarından biri de deterjan gözüdür. Deterjan gözü; birikme, tortulanma ve küflenme oluşabilecek bir alandır. Deterjanın alındığı kısım olduğundan bu bölümün temizliğine özellikle özen göstermelisiniz. Deterjan gözünün temizliği oldukça basittir. Çünkü bu parça çıkarılabilen bir parçadır. Çıkan bu parça bir bez ile silinebilir ya da tortulanma varsa eğer suyla yıkanılabilir. Küflenme oluşmuşsa bir fırça yardımıyla küfü temizleyin. Dilerseniz bu parçayı bulaşık makinesinde de yıkayabilirsiniz. Fakat deterjan gözünü mutfak eşyalarıyla birlikte yıkamayın. Deterjan gözünün koyulduğu gözü de bir bez yardımıyla temizleyin.

Levazım Amana Buzdolabı Servisi: Buzdolabı Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Sürekli yiyeceklerimizi içinde bulundurduğumuz buzdolapları mutlaka temiz tutulmalıdır. Sağlık ve hijyen açısından bu durum çok önemlidir. Levazım Buzdolabı Servisi olarak buzdolaplarının mutlaka temiz tutulmasının altını çizmekteyiz. Buzdolabında hijyeni sağlamanın diğer yolları ise şu şekilde; Düzenli olarak temizlenen buzdolabının temizlik esnasında mutlaka fişi çekilmelidir. Yiyecekler aralarında hava sirkülasyonu olacak şekilde dizilmelidir ve olması gerekenden fazla doldurulmamalı, yiyecekler sıkıştırılmamalıdır. Çalışma ayarları seçilirken mutlaka mevsime uygun ayarlanmalıdır. Fazla yüksek ya da düşük ayarlanan dolaplar, hem enerji hem de verimlilik açısından sorun çıkarabilir. Eskiyen raflar ve lastikler mutlaka Levazım Servisi tarafından değiştirilmelidir.

Levazım Amana Kurutma Makinesi Servisi: Kurutma Makinesi Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Kurutma Makinesi temizliği içlerinde en basit olanıdır. Oldukça zahmetsiz ve uğraş gerektirmeyen bir işlemdir. Amana Kurutma Makinesi Servisi olarak, kurutma makinenizin içindeki tamburu ıslak bir bez ve sirke bazlı temizlik solüsyonu ile silmenizin yeterli olacağını söyleyebiliriz. Doruk Kombi Servisi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima ve kombi gibi beyaz eşyalara servis hizmeti sağlar. Beyaz eşyalarınız ve kombileriniz ile ilgili her konuda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir