Buderus Kombi Servisi - 7/24 Yetkili Bölge Servisi
 


En yakın Buderus Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp Mesajı Gönder
kombi

Kombi Yetkili Servisi

Her türlü kombi arızasında uzman ekiplerle anında destek
7-24

7/24 Destek Hattı

0(530) 928 61 67no'lu telefondan 7/24 ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

kombi-bakımı

Kombi Bakımı

Günlük hayatta hem ısınmak için hem de sıcak-soğuk su ihtiyacımızı karşılamak için kullandığımız kombilerin bakımı son derece önemli.
petek-tesisat-temizliği

Petek Tesisat Temizliği

Ev, iş yeri, okul ve hayatın hemen her yerde kullanılan kombi peteklerinin uzun ömürlü olması için tesisat temizliği ve bakımı özenle yapılmalıdır.
Buderus Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Hem evlerimiz hem de günlük hayatımızda önemli bir yer kaplayan iş yerlerimiz mutlu, güvende ve rahat hissedeceğimiz alanlar olmalıdır. Bu alanlardaki konforun sağlanması da mevsimlere göre ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyacının karşılanması anlamına da gelmektedir. Bu olanaklar sayesinde hem iş yerlerimiz hem de evlerimiz daha konforlu ve rahat bir hale dönüşmektedirler. Bu noktada kombiler önemli bir araç haline geliyor. Buderus markası uzun yıllardan beri kombi konusunda piyasada önemli bir noktaya gelerek hizmet vermeyi sürdürmektedir. Buderus kombi, insanlara evlerinde ve işyerlerinde geçirdikleri vakitlerin daha verimli, kaliteli ve konforlu olması için ürünleri ile destek sağlamaktadır. Buderus kombi markası olarak hem Türkiye’de hem de dünyada farklı farklı evlerin ısıtılması, soğutulması ve sıcak su ihtiyacının karşılanması için farklı farklı modellerde kombi seçenekleri sunmaktadır. İlk olarak 1731 yılında Johann Wilhelm Buderus tarafından kurulan şirket, kurulduğu tarihten itibaren aynı adı taşıyarak geçmişten günümüze ısı araçları üretmeye devam ediyor. Kendini geliştirerek farklı ürünler sunmayı sürdüren, dökme radyatörler üreten ilk Avrupalı üretici olan Buderus markası, 1913 yılında ilk defa ısıtma aksesuarları satmaya başlayarak şirketinin gelişimini sürdürmüştür. Buderus kombi markası hem ticari hem de bireysel ürünlerinin üretmektedir. Sayısız ülkede pek çok ailenin güvenini kazanan ve iş yerlerinde de sıklıkla tercih edilen Buderus marka kombilerde yaşanabilecek herhangi bir arıza ya da bakım için firmamız tarafından kullanıcılara profesyonel destek sunulmaktadır. Isıtma, soğutma ve sıcak su ile ilgili sorunlar pratik bir şekilde çözüme kavuşturuşmaktadır. Yetkili servis olarak Buderus kombi kullanıcılarına en uygun kombi servisi hizmetini vermek için her zaman hazır durumdayız.

Call Now ButtonŞİMDİ ARAYIN