Esenler Demirdöküm Kombi Servisi 7/24 Yetkili Bölge Servisi
 


En yakın Esenler Demirdöküm Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp Mesajı Gönder

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67

Esenler Demirdöküm Kombi Servisi

Esenler Demirdöküm Servisi kombilerin bakımını ve onarımını gerçekleştirirler. Özelikle kış aylarında kombiler, evlerin ısınma ihtiyacını karşılarlar. Kombilerin düzenli olarak bakımları ve onarımları yapılmalıdır. Esenler Demirdöküm Servisi tarafından düzenli bakım ve onarımı yapılan kombiler enerji tasarrufu sağlamaktadırlar. Aksi halde enerji kaybına neden olurlar.

Kombiler merkezi ısıtma (kalorifer devresi) sistemindeki kapalı devre ısıtma suyunu ve sıcak kullanım suyu ihtiyacını, ilave bir su deposuna ihtiyaç duymadan temin eden (sürekli akış halindeki kullanım suyunu ısıtan), doğalgaz veya LPG ile kullanılabilen cihazlardır. Kombiler, çift fonksiyonlu cihazlardır. Yani hem merkezi ısıtma hem de sıcak su sağlama işlemine sahiptirler. Kullanım alanlarına dair herhangi bir kısıtlama ya da sınırlama yoktur. Apartmanlarda, müstakil evlerde ya da diğer yapılarda rahatlıkla kullanılabilir. Montajı, kurulumu ve kullanımı oldukça rahattır. Her insanın rahatlıkla kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Üretici firmanın ve cihazların dağıtımını gerçekleştiren firmaların belirlediği şartlar dikkate alınarak, Esenler Demirdöküm Servisi tarafından kurulumu gerçekleştirilebilir.

Esenler Demirdöküm Yetkili Servisi: Kombi Bakımı Neden Önemlidir?

Kombi bakımlarının en önemli amacı aslında cihazı olması gerekenden daha uzun süre kullanabilmektir. Bakımı düzenli olarak yaptırılan bir kombi ile bakımı alınıp kullanılmasına rağmen yapılmayan kombi arasında dağlar kadar fark vardır. Esenler Demirdöküm Servisi olarak söylemeliyiz ki bakımı yapılan kombiler normal kullanım süresi olan 15 yıldan daha uzun süre çalışabilir ve kullanıcı beklentisine yanıt verebilir. Bakımı yapılmayan ya da hiç yaptırılmamış olan kombiler ise 10 yıl kadar bile çalışmadan kullanım ömrünü tamamlar. Kombilerden uzun süre randıman almak amacı ile mutlaka senede bir kez sadece uzmanına bakımlarını yaptırmalısınız.

Kombi düzenli bakımları ayrıca tasarruf sağlamak için de önemlidir. Bakımı yapılan kombiden her zaman iyi randıman alınabileceği için faturalar daha düşük gelir. Kullanıcılar hem iyi sonucu uzun süre alabilir hem de düşük gelen faturalarla karşılaşabilir. Bizler bu yüzden tüm tüketicilerimize doğru sonuçları elde etmek, beklenen sonucu almak ve yüksek gelen fatura tutarlarını düşürmek amacı ile bakımı öneriyoruz. Esenler Demirdöküm Servisi olarak öneririz ki tasarrufu yaşamak istiyorsanız kombinizin bakımını kesinlikle ihmal etmeyin. Yılda bir kez gereken bakımları mutlaka uzmanına yaptırın ki faturalarınız yaz kış olması gerekenden daha düşük gelsin.

Kombi bakımı basit bir işlem olarak görülebilir. Fakat önerilen her zaman uygulamanın uzmanı tarafından yapılmasıdır. Bu konudaki önerileri dikkate alarak işin uzmanından yardım almanızı tavsiye ederiz. Esenler Demirdöküm Servisi hizmeti veren Doruk Kombi Servisi kombilerle ilgili her sorunda kullanıcılara destek vermektedir.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARAYIN