Esenyurt Kombi Servisi 7/24 Yetkili Bölge Servisi
 


En yakın Esenyurt Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp Mesajı Gönder

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67
0(212) 609 30 02

kombi

Kombi Yetkili Servisi

Her türlü kombi arızasında uzman ekiplerle anında destek
7 24

7/24 Destek Hattı

0(530) 928 61 670(212) 609 30 02no'lu telefondan 7/24 ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

kombi bakımı

Kombi Bakımı

Günlük hayatta hem ısınmak için hem de sıcak-soğuk su ihtiyacımızı karşılamak için kullandığımız kombilerin bakımı son derece önemli.
petek tesisat temizliği

Petek Tesisat Temizliği

Ev, iş yeri, okul ve hayatın hemen her yerde kullanılan kombi peteklerinin uzun ömürlü olması için tesisat temizliği ve bakımı özenle yapılmalıdır.
Esenyurt Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Eskiden İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan Büyükçekmece ilçesinin semtlerinden biri olan Esenyurt daha sonra Kıraç beldesi ile birleştirilerek ilçe statüsü kazanmıştır. Esenyurt ilçesinde bulunan yaşam alanları içerisinde site ve apartman tipi yerleşimler yoğundur. Yaklaşık nüfusu 796 bin civarında olan bölgede site tipi yapılaşmanın da yaygınlaşması Esenyurt kombi servisi de bir ihtiyaç halini almıştır.

Farklı marka ve modellerdeki kombi ürünleri ev, iş yerleri ve okullar gibi çeşitli alanların hem ısınma hem soğutma hem de sıcak su gibi ihtiyacının karşılanmasında önemli bir yere sahip. Ev, okul ya da iş yeri gibi farklı mekanlarda kullanılan Bosch, Airfel, Arçelik, Alarko-Carrier, Ariston, Baxi, Baykan, Baymak, Demirdöküm, Eca, Vaillant, Ferroli, Lambert, Protherm, gibi sayısız önemli kombi markasının, bulunduğu Esenyurt kombi servisi, ya da bakım ve tamiri için Doruk Kombi Servisi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Müşterilerimize günün her saatinde kaliteli ve güvenli hizmet vermek için çalışmaktayız. Sizler de Esenyurt’ta bulunan farklı mekanlarınız için kombi bakımı, kombi tamiri ya da kombi servisi ihtiyacı için Doruk Kombi Servisi'nden profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARAYIN