En yakın Ferroli Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.


WHATSAPP DESTEK
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67
0(850) 340 00 93

Ferroli Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Kombiler hayatımızı ısınma, soğutma ve sıcak su gibi zaruri ihtiyaçlarımızı sağlama noktasında kolaylaştırmayla beraber, yaşam standartlarımızı da üst seviyeye çeker. Bu noktada kullandığımız kombinin markası da çok önemlidir. Ülkemizde birçok kombi markası vardır ve bunlardan en önemlilerinden biri de şüphesiz dünya piyasasında yeri olan Ferroli marka kombilerdir.Merkezi Ümraniye’de bulunan Ferroli'nin, dünya standartlarında üretilen ürünleri, ülkemizde de tüketiciyle buluşmaktadır. Bölgemizde ve Türkiye’de iklimlendirme sektörünün en önemli oyuncusundan biri olmak için Ferroli’yi en güvenilir ve ulaşılabilir marka konumuna getirme gayesiyle hareket eden şirket; ısıtma soğutma sistemleri pazarında ürün ve hizmetlerini sürekli olarak geliştirerek, performans olarak en iyi olma hedefine ulaşmayı amaçlar. Tüm bunları yaparken de insanı ve çevreyi korumak ve ülke yararını ön planda tutar. Eğer sizin de müşteri memnuniyetine dayalı, sürdürülebilir kalite ile pazarın taleplerini karşılamayı kendine görev olarak gören Ferroli marka kombiniz varsa ihtiyaç duyduğunuz her anda çeşitli alanlarda sahip olduğunuz Ferroli yetkili kombi servisi için günün her saatinde bizlerden yardım ve hizmet alabilirsiniz. Ferroli kombi servisi hizmetine ihtiyacınız olan her anda firmamız sizlere profesyonel destek sağlar ve Ferroli yetkili kombi servisine olan ihtiyacınızı karşılar. Dünyanın en güvenilen markalarından biri olan Ferroli kombi, sizlere hem ısıtma hem soğutma hem de sıcak su konusunda lazım olan desteği sağlamaktadır. Ancak mesele Ferroli kombi servisine geldiği anda ise yetkili servis olarak sizlere en uygun kombi servisi hizmeti vermek için her daim hazırız.


Ferroli Kombi Arıza Kodları

Ferroli Kombi A01 Arıza Kodu: Kombide ateşleme gerçekleşmediğinden alev oluşmaz ve arıza kodu gösterilir.Servisimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Ferroli Kombi A02 Arıza Kodu: Kombi ateşleme ve alevlenme düzeninin kötü olduğunu gösterden arıza kodudur.Birkaç sebebi olabilir, servisimiz ile irtibata geçiniz.

Ferroli Kombi A03 Arıza Kodu: Kombinizin eşanjör koruma sisteminden kaynaklanan arıza kodudur.Servisimiz ile irtibata geçilmelidir.

Ferroli Kombi F04 hata kodu : Kombinizin baca termostatı arızalı olduğunda ortaya çıkan arıza kodudur.Değişimi için servisimize başvurunuz.

Ferroli Kombi F05 hata kodu: Kombi prosestatı arızalandığında ortaya çıkan arıza kodudur.Servisimiz ile irtibata geçiniz.

Ferroli Kombi A06 hata kodu: Cihazınızın 4 dakikada 5 defa alev eksikliği oluşması sonucu ortaya çıkan arıza kodudur.

Ferroli Kombi F08 hata kodu: Eşanjör aşırı ısınması sonucu kombi gösterge panelinde çıkan arıza kodudur.Servisimizin müdahalesi gerekmektedir.

Ferroli Kombi F10 hata kodu: Kombi NTC kalorifer sensörü bozuk olmasından kaynaklanan arıza kodudur.Servisimiz değişimi ve tedariğini sağlamaktadır.

Ferroli Kombi F11 hata kodu: Kombi NTC su sensörü bozuk olmasından kaynaklanan arıza kodudur.Servisimiz değişimi ve tedariğini sağlamaktadır.

Ferroli Kombi F14 hata kodu: Cihaz NTC emniyet sensörü bozukolmasından kaynaklanan arıza kodudur.Servisimiz değişimi ve tedariğini sağlamaktadır.

Ferroli Kombi F34 hata kodu: Besleme gerilim arızasından kaynaklanan arıza kodudur.Servisimizin müdahalesi gerekmektedir.

Ferroli Kombi F35 hata kodu: Kombi Frekans arızası sonucu ortaya çıkan arıza kodudur.

Ferroli Kombi F37 hata kodu: Kombi veya Tesisat basıncı yetersiz olduğunda ortaya çıkan arıza kodudur.

Ferroli Kombi F39 hata kodu: Kombi Harici NTC sensörü bozuk olmasından kaynaklanan arıza kodudur.Servisimiz değişimini gerçekleştirmektedir.

Ferroli Kombi F40 hata kodu: Kombi Tesisat basıncı yüksek olduğunu gösteren arıza kodudur.Detaylı bilgi için servisimize başvurunuz.

Ferroli Kombi A41 hata kodu: Kombi Sensör koruması bağlı olmadığında orya çıkan arıza kodudur.Kontrol edilmelidir veya bilgi için servisimizi arayabilirsiniz.

Ferroli Kombi F42 hata kodu: İkili sensör okuma farkı nedeniyle koruma sonucu ortaya çıkan arıza kodudur.

Ferroli Kombi F43 hata kodu: Eşanjör koruması sonucu ortaya çıkan arıza kodudur.Detaylı bilgi için servisimiz ile irtibata geçiniz.

Ferroli Kombi F47 hata kodu: Kombi basınç sensörü koruması bağlı değil olduğunda ortaya çıkan arıza kodudur.

Ferroli Kombi F50 hata kodu: Moduleg bağlı değil olduğunda ortaya çıkan arıza kodudur

.