Markalar

Markalar

Ariston

Teknolojileri sayesinde, yoğuşmalı kazanlar egzoz gazlarından enerjiyi geri kazanır, ve konvansiyonel kazanlardan daha yüksek bir termal etkinlik elde etmenizi ve atıklardan kurtulmanızı sağlayan bir kalorifik değer artışına imkan tanır.

Bilgi Alın
Markalar

Baymak

Bağımsız bölüm içerisine yerleştirilen bir ısı üretim kaynağından elde edilen ısıtma enerjisiyle bağımsız bölümün ısıtılması bireysel ısıtma sistemleri ile yapılır. Üstün Premix yanma teknolojili yoğuşmalı kombiler %109,1’e yüksek verim değeriyle kullanıcılara konfor ve tasarrufu bir arada sunar.

Bilgi Alın

Markalar

Ferroli

Ferroli Patentli titanyum alaşımlı AISI 316 paslanmaz çelik, sert yoğuşma sularına karşı son derece dayanıklı yoğuşma eşanjörü. Isıtma devresinde 26,5 kW ve 34 kW’lık iki kapasite seçeneği.

Bilgi Alın
Markalar

DemirDöküm

DemirDöküm Kombi, uzun ömürlü paslanmaz çelik kombi sayesinde konforunuzdan taviz vermeden doğalgaz faturalarınızı düşürebilirsiniz. DemirDöküm yoğuşmalı kombiyle yuvanızda maksimum ısıtma ve sıcak su konforunu uzun yıllar sağlayabilirsiniz.

Bilgi Alın

Markalar

Baxi

BAXI, İngiltere, İtalya, Almanya, Fransa, Danimarka, İspanya ve Türkiye'de 15 dev markayla dünyanın her yerinde ısıtma ve soğutma konforunu yaşatmaktadır. Baxi kombi fiyatlarını tüketicilerinin bütçelerine uygun şekilde sunmaya devam ediyor.

Bilgi Alın
Markalar

Bosch

Avrupa'da Isıtma teknolojisinin lider markası olan Bosch Termoteknoloji, duvar tipi cihazları ile apartman dairelerine, müstakil evlere, çok katlı binalara, iş merkezlerine, otellere, hastanelere, spor salonlarına, AVM‘lere uygun geniş ürün yelpazesi ile verimli çözümler sunmaktadır.

Bilgi Alın

Markalar

Vaillant

Vaillant kombi ile %108'e varan yüksek verimle doğalgaz tasarruf imkanı. Extra NTC sensörü ile sabit sıcaklıkta su konforu. Aqua sensör teknolojisi ile düşük su basıncında dahi konforlu sıcak su. Paslanmaz çelik eşanjör ile kanıtlanmış uzun ömürlü kullanım imkanı sağlamaktadır.

Bilgi Alın
Markalar

Protherm

Orta ve Doğu Avrupa’nın önde gelen ısıtma markalarından olan Protherm, 20 yılı aşkın bir süredir tüketicilere güvenilir ürünler sunmaktadır. Tüm Protherm ürünleri bir temel özellik dikkate alınarak geliştirilmektedir:

Bilgi Alın

Markalar

Arçelik

Arçelik tam yoğuşmalı kombi yüzde 108,9 verimlilik sunuyor. Arıza durumunda survivor özelliği sayesinde yetkili servis müdahalesine kadar kullanım suyunu ısıtmaya devam eden ürün kontrol paneline taşınmış olan su basınç göstergesi ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bilgi Alın
Markalar

Airfel

1978 yılından beri distribütörler vasıtasıyla Türkiye’de faaliyetini sürdüren Daikin, Temmuz 2011’de Türkiye iklimlendirme sektörünün en önemli oyuncularından Airfel’in %100 hissesini satın alarak Türkiye iklimlendirme sektörünün iddialı bir oyuncusu olmuştur.

Bilgi Alın

Markalar

Lambert

Lambert kombi, bağımsız bölüm içerisine yerleştirilen bir ısı üretim kaynağından elde edilen ısıtma enerjisiyle bağımsız bölümün ısıtılması bireysel ısıtma sistemleri ile yapılır. Üstün Premix yanma teknolojili yoğuşmalı kombiler %109,1’e yüksek verim değeriyle kullanıcılara konfor ve tasarrufu bir arada sunar.

Bilgi Alın
Markalar

Alarko Carrier

Estetik ve modern dizayn, sade ve yalın çizgiler. Uzun ömürlü, yoğuşma suyuna karşı yüksek dayanıma sahip paslanmaz çelik eşanjör. Premiks sistem ile ideal gaz-hava karışımı, yüksek verim, düşük ses seviyesi, düşük baca gazı sıcaklığı ve düşük emisyon oranı, çevre dostu ürün. % 17-100 aralığına kadar çıkan çok geniş ısıtma modülasyon aralığı ile minimum dur-kalk, maksimum yakıt tasarrufu.

Bilgi Alın

Markalar

Baykan

Baykan kombi ürünleri %100 Yerli sermaye ile Düzce'de üretim tesislerinde üretilmektedir. Baykan Kombi, kurulduğu 1987 yılından itibaren tüketicilerin ihtiyaçlarını ve yaşam tarzlarını dikkate alarak üretim yapmaktadır.

Bilgi Alın
Markalar

E.C.A

E.C.A kombi ile % 107,5 verim. %22 – 100 arası güç modülasyonu. Gaz adaptif sistem ile farklı gaz tiplerine uyum sağlama. Doğalgaz ve LPG ile kullanım imkânı. Çift elektrodlu ateşleme sistemi. Oda termostatları ile kontrol imkanı. Akıllı oda termostatı aracılığıyla Ios ve Android uygulamaları kullanarak internet üzerinden kontrol imkanı

Bilgi Alın

Markalar

Buderus

1731 yılında Johann Wilhelm Buderus tarafından kurulan şirket, kurulduğu tarihten itibaren aynı adı taşıyarak geçmişten günümüze ısı araçları üretmeye devam ediyor. Kendini geliştirerek farklı ürünler sunmayı sürdüren, dökme radyatörler üreten ilk Avrupalı üretici olan Buderus markası, 1913 yılında ilk defa ısıtma aksesuarları satmaya başlayarak şirketinin gelişimini sürdürmüştür.

Bilgi Alın
Markalar

Neva

Şili ve Çin gibi geniş bir coğrafya üzerinde 40’ta fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren marka, ürünlerini geniş bir yelpazedeki kullanıcıların hizmetine sunuyor. Ayrıca marka Neva kombi modelinin yanı sıra kazan, soba, kat kaloriferi, şofben, döküm radyatör, panel radyatör gibi farklı farklı pek çok ürünü bünyesinde imal etmektedir.

Bilgi Alın

Markalar

Falke

Falke kombi, dünyanın pek çok farklı noktasında bulunan ev ve iş yerlerine girerek, verimli ve kaliteli yaşam çözümleri sunmaktadır. Köklü bir geçmişe sahip olan marka, ısıtma ve su ısıtma konularında kullanıcılar tarafından aranan bir marka haline dönüşmüştür.

Bilgi Alın
Markalar

Viessmann

1917 yılında kurulan Viessmann markası da ürettiği farklı modellerde kombileri ile insanların evlerinde ve iş yerlerinde rahat, güvenli ve huzurlu hissetmelerini amaçlıyor. Yaklaşık 11 farklı ülkede üretim şirketine sahip olan Viessmann markası, 74 farklı ülkedeki satış şirketleri ve 120 farklı satış temsilciliği ile dünyanın pek çok farklı noktasındaki ev ve işyerlerine girmiş durumda.

Bilgi Alın