Markalar


0(538) 056 01 13​⁠​

0(530) 928 61 67​⁠​

0(212) 609 30 08​⁠​

0(212) 609 30 02​⁠​

ariston kombi

Ariston

Teknolojileri sayesinde, yoğuşmalı kazanlar egzoz gazlarından enerjiyi geri kazanır, ve konvansiyonel kazanlardan daha yüksek bir termal etkinlik elde etmenizi ve atıklardan kurtulmanızı sağlayan bir kalorifik değer artışına imkan tanır.

Bilgi Alın
Baymak Kombi

Baymak

Bağımsız bölüm içerisine yerleştirilen bir ısı üretim kaynağından elde edilen ısıtma enerjisiyle bağımsız bölümün ısıtılması bireysel ısıtma sistemleri ile yapılır. Üstün Premix yanma teknolojili yoğuşmalı kombiler %109,1’e yüksek verim değeriyle kullanıcılara konfor ve tasarrufu bir arada sunar.

Bilgi Alın

Ferroli Kombi

Ferroli

Ferroli Patentli titanyum alaşımlı AISI 316 paslanmaz çelik, sert yoğuşma sularına karşı son derece dayanıklı yoğuşma eşanjörü. Isıtma devresinde 26,5 kW ve 34 kW’lık iki kapasite seçeneği.

Bilgi Alın
DemirDöküm Kombi

DemirDöküm

DemirDöküm Kombi, uzun ömürlü paslanmaz çelik kombi sayesinde konforunuzdan taviz vermeden doğalgaz faturalarınızı düşürebilirsiniz. DemirDöküm yoğuşmalı kombiyle yuvanızda maksimum ısıtma ve sıcak su konforunu uzun yıllar sağlayabilirsiniz.

Bilgi Alın

Baxi Kombii

Baxi

BAXI, İngiltere, İtalya, Almanya, Fransa, Danimarka, İspanya ve Türkiye'de 15 dev markayla dünyanın her yerinde ısıtma ve soğutma konforunu yaşatmaktadır. Baxi kombi fiyatlarını tüketicilerinin bütçelerine uygun şekilde sunmaya devam ediyor.

Bilgi Alın
Bosch Kombi

Bosch

Avrupa'da Isıtma teknolojisinin lider markası olan Bosch Termoteknoloji, duvar tipi cihazları ile apartman dairelerine, müstakil evlere, çok katlı binalara, iş merkezlerine, otellere, hastanelere, spor salonlarına, AVM‘lere uygun geniş ürün yelpazesi ile verimli çözümler sunmaktadır.

Bilgi Alın

Vaillant Kombi

Vaillant

Vaillant kombi ile %108'e varan yüksek verimle doğalgaz tasarruf imkanı. Extra NTC sensörü ile sabit sıcaklıkta su konforu. Aqua sensör teknolojisi ile düşük su basıncında dahi konforlu sıcak su. Paslanmaz çelik eşanjör ile kanıtlanmış uzun ömürlü kullanım imkanı sağlamaktadır.

Bilgi Alın
Protherm kombi

Protherm

Orta ve Doğu Avrupa’nın önde gelen ısıtma markalarından olan Protherm, 20 yılı aşkın bir süredir tüketicilere güvenilir ürünler sunmaktadır. Tüm Protherm ürünleri bir temel özellik dikkate alınarak geliştirilmektedir:

Bilgi Alın

Arçelik kombi

Arçelik

Arçelik tam yoğuşmalı kombi yüzde 108,9 verimlilik sunuyor. Arıza durumunda survivor özelliği sayesinde yetkili servis müdahalesine kadar kullanım suyunu ısıtmaya devam eden ürün kontrol paneline taşınmış olan su basınç göstergesi ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bilgi Alın
Airfel kombi

Airfel

1978 yılından beri distribütörler vasıtasıyla Türkiye’de faaliyetini sürdüren Daikin, Temmuz 2011’de Türkiye iklimlendirme sektörünün en önemli oyuncularından Airfel’in %100 hissesini satın alarak Türkiye iklimlendirme sektörünün iddialı bir oyuncusu olmuştur.

Bilgi Alın

Lambert kombi

Lambert

Lambert kombi, bağımsız bölüm içerisine yerleştirilen bir ısı üretim kaynağından elde edilen ısıtma enerjisiyle bağımsız bölümün ısıtılması bireysel ısıtma sistemleri ile yapılır. Üstün Premix yanma teknolojili yoğuşmalı kombiler %109,1’e yüksek verim değeriyle kullanıcılara konfor ve tasarrufu bir arada sunar.

Bilgi Alın
Alarko Carrier kombi

Alarko Carrier

Estetik ve modern dizayn, sade ve yalın çizgiler. Uzun ömürlü, yoğuşma suyuna karşı yüksek dayanıma sahip paslanmaz çelik eşanjör. Premiks sistem ile ideal gaz-hava karışımı, yüksek verim, düşük ses seviyesi, düşük baca gazı sıcaklığı ve düşük emisyon oranı, çevre dostu ürün. % 17-100 aralığına kadar çıkan çok geniş ısıtma modülasyon aralığı ile minimum dur-kalk, maksimum yakıt tasarrufu.

Bilgi Alın

Baykan kombi

Baykan

Baykan kombi ürünleri %100 Yerli sermaye ile Düzce'de üretim tesislerinde üretilmektedir. Baykan Kombi, kurulduğu 1987 yılından itibaren tüketicilerin ihtiyaçlarını ve yaşam tarzlarını dikkate alarak üretim yapmaktadır.

Bilgi Alın
E.C.A Kombi

E.C.A

E.C.A kombi ile % 107,5 verim. %22 – 100 arası güç modülasyonu. Gaz adaptif sistem ile farklı gaz tiplerine uyum sağlama. Doğalgaz ve LPG ile kullanım imkânı. Çift elektrodlu ateşleme sistemi. Oda termostatları ile kontrol imkanı. Akıllı oda termostatı aracılığıyla Ios ve Android uygulamaları kullanarak internet üzerinden kontrol imkanı

Bilgi Alın