En yakın Mecidiyeköy Protherm Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp
Mecidiyeköy Protherm Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Pek çok farklı kombi markası, farklı kombi modeli ve birbirinden farklı kombi özellikleri vardır. Kombi seçmek basite indirgenecek bir konu değildir. Ya da ideal kombinin tanımını yapmak çok da doğru sayılacak bir yaklaşım değildir. Mecidiyeköy Protherm Kombi Yetkili Servisi kombinin hem seçiminde hem de kombilerin her çeşit bakım ve onarımlarında müşterilere yardımcı olmaktadır.

Kombiler, en kısa halleriyle yaşam alanlarının ısınma ihtiyacını karşılayan ürünlerdir. Genellikle dekoratif ürünlerdir. Büyük kazanlı ısıtma sistemlerine göre çok daha az yer kaplarlar. Böylelikle yerden de tasarruf edilmektedir. Mecidiyeköy Protherm Kombi Servisi bünyesinde birçok farklı modelde ve özellikte kombi çeşidi barındırmaktadır. Her kombi kendi içerisinde farklı avantajlara ve dezavantajlara sahiptir.

Kombi seçerken en çok dikkat edilmesi gereken konu kullanılacağı alana olan uygunluğudur. Mesela yoğuşmalı kombiler genellikle 120 metrekareden daha büyük evlerin kullanımına uygundur. Bilinçsiz olarak daha küçük metrekareye sahip bir evde kullanıldığında ısı tasarrufundan çok ısı masrafına yol açacaktır. Metrekaresi 120’den küçük olan yaşam alanlarında ise bacalı ya da hermetik kombiler tercih edilmelidir. Bu gibi küçük ama oldukça etkili noktalara dikkat edildiğinde kombiler hem ısı hem de enerji tasarrufu sağlarlar. Aksi takdirde bazı sorunlara neden olabilirler.

Mecidiyeköy Protherm Kombi Yetkili Servisi: Yoğuşmalı Tip Kombiler

Mecidiyeköy Protherm Kombi Servisi Yoğuşmalı Tip Kombiler; genellikle büyük daireler de kullanılan kombi çeşitlerinden biridir. Kombi de oluşan atık gazı atmayarak tekrardan kullanmakta ve böylelikle kullanılan gazı iki kez kullanarak tasarruf yapmakta olan bir kombi türüdür.

Mecidiyeköy Protherm Kombi Yetkili Servisi: Hermetik Tip Kombiler

Hermetik tip kombiler; içerinde bulunan fan yardımı ile hava akışını sağlamaktadır. Hermetik kombilerin dışarıya uzanan bacaları bulunmaktadır. Bu baca yardımı ile hava akışını sağlamakta ve alev oluşumu için alması gereken havayı baca yardımı ile dışarıdan almaktadır. Hermetik kombiler günümüzde en çok kullanılan kombi türlerindendir.

Mecidiyeköy Protherm Kombi Servisi: Bacalı Tip Kombiler

Bacalı tip kombiler; yanma oluşumu için ortamda ki havayı kullanarak alev oluşumunu sağlamaktadır. Bacalı kombiler için bina ya da daire bacası olmak zorundadır. Duş sırasında kombinin bulunduğu ortam sürekli havalandırılmalıdır.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.