En yakın Mecidiyeköy Viessmann Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67

Mecidiyeköy Viessmann Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Mecidiyeköy Viessmann Yetkili Servisi kombi cihazlarının arıza ve onarımlarını gerçekleştiren bir servistir. Kombiler uzun süre kullanılan cihazlardır. Bu nedenle büyük arızalara neden olmaması için düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Mecidiyeköy Viessmann Yetkili Servisi düzenli bakım gereken kombilerin bakımlarını yapar.

Mecidiyeköy Viessmann Yetkili Servisi: Kombi Nedir Ve Nasıl Çalışır?

Kombi konutunuzun veya iş yerinizin ısıtma ve sıcak su gereksinimini karşılayan bir cihazdır. Kombiler küçük ebatlı cihazlardır ve duvara monte edilerek yerden tasarruf edebilirler. Genellikle sessiz çalışırlar ve hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını tek cihazdan aynı anda karşılayabilirler.

Mecidiyeköy Viessmann Servisi yetkililerin bakım ve onarımlarını yaptıkları kombiler, genellikle çelik, DKP saç, bakır ya da alüminyum gibi ısıya dayanıklı malzemelerden yapılırlar. Kombilerin ana parçaları; elektronik kart, pompa, üç yollu vana, brülör, eşanjör, fan ve genleşme tankı, kontrol elemanları, sıcaklık sensörleri ntc, baca sensörü, akış şalteri gibi zorunlu sistem ve emniyet ekipmanlarından oluşmaktadır.

Mecidiyeköy Viessmann Yetkili Servisi: Kombilerin Avantajları Nelerdir?

Kombiler, kullanıcılarına hem ısınma hem de sıcak su kullanımını aynı anda sunan cihazlardır. Kombileri ne kadar kullanırsanız yani cihaz, ne kadar gaz tüketimi sarf ederse faturanız da o oranda gelir. Merkezi sistemdeki gibi herkesin aynı tutarı ödemesi söz konusu değildir. Sürekli olarak musluklardan sıcak su akışını sağlar. Sıcak su kullanımı için herhangi bir ek ücret ya da farklı bir cihaz kullanmanıza gerek yoktur. Mecidiyeköy Viessmann Servisi yetkililerinin servis hizmeti verdiği kombiler, günümüze kadar tek daireli kullanımlar için üretilmiş bir cihazdı. Günümüz teknoloji ve sistemleri sayesinde kaskatı uygulamaları ve büyük kapasiteli cihazlar sayesinde daha fazla alan ısıtılabiliyor.

Mecidiyeköy Viessmann Yetkili Servisi: Kombilerin Çalışma Prensibi Nasıldır?

Kombi cihazları daha önce sadece sıcak su kullanımında kullanılan şofbenlerde olduğu gibi cihaz içerisindeki bakır borulardan sirkülasyon olan suyun eşanjör vasıtasıyla ısıtılması ilkesi üzerine çalışırlar. Yeni nesil kombi cihazlar atık gazın geri tepmesine, içerisinde bulunan suyun aşırı ısınmasına, alevin sönmesine, kış aylarında donmaya ve kullanım esnasında oluşabilecek gaz kaçağına karşı TSE standartlarının öngördüğü her türlü önlem ve tedbirler alınmıştır. Bu nedenle bu şekilde bir çalışma prensibine sahip bütün kombi cihazları güvenlidir ve rahatlıkla kullanılabilir.

Mecidiyeköy Viessmann Servisi hizmeti veren Doruk Kombi Servisi kombilerinizle ilgili her türlü soruna çözüm bulur. Kombilerinizin düzenli olarak bakımını yapar, arıza ve onarımlarını gerçekleştirir.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.