En yakın Ortaköy Viessmann Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67

Ortaköy Viessmann Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Ortaköy Viessman Yetkili Servisi kombilerin bakımlarını yapan bir servistir. Ortaköy Viessman Yetkili Servisi düzenli olarak yapılması gereken kombi bakımlarını ve gerekli durumlarda kombilerin arıza ve onarımlarını yapar.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve ulaşabilirliğin artmasıyla birlikte neredeyse kombisiz ev kalmadı diyebiliriz. Fakat bu kadar çok ve yaygın kullanılmasına rağmen çoğu insan kombi bakımının ne denli önemli olduğunu ve ne sıklıkla bakım yapılması gerektiğini bilmez. Kombi cihazlarının bakımı uzun süreli kullanım ve yüksek performans sağlamasının yanı sıra can ve mal güvenliği için de önemlidir. Ortaköy Viessman Servisi hizmeti veren Doruk Kombi Servisi olarak bu yazıda size kombi bakımlarının neden önemli olduğunu açıklayacağız.

Ortaköy Viessman Yetkili Servisi: Kombi Bakımları Neden Önemlidir?

Kombi bakımının birçok avantajı vardır. Bu avantajların başında ise uzun ömürlü kullanım ve yüksek ısı performansı gelmektedir. Bakımı yapılmayan kombiler kullanıcılarına düzgün ısıtamama ve sürekli arızalanma gibi sorunlar çıkarabilir. Fakat bütün bunların yanında kombi bakımının yapılmadığında neden olabileceği ve pek fazla dikkate alınmayan diyen unsurlar şu şekildedir:

• Can güvenliği • Mal güvenliği • Enerji tasarrufu • Kombide oluşacak arızaları önceden tespit edilip, daha yüksek maliyetli arızalara sebebiyet verilmemesi.

Kombi bakımlarının yapılmasındaki diğer önemli sebep de kombi ömrünün uzamasıdır. Genellikle kombi bakımı kullanıcılar tarafından doğalgaz tasarrufu olarak düşünülmektedir. Kombi bakımı yaptırdıktan sonra doğalgaz faturasında fazla bir değişiklik olmadığını görünce kombi bakımının faydalı olmadığı kanaatine varırlar ve bu nedenle bakım yaptırmayı bırakırlar. Bu tutum yanlış bir tutumdur ve Doruk Kombi Servisi olarak asla bu yönde düşünülmemesi gerektiğini önermekteyiz. Kullanıcıların yaşadığı ve aslında memnun olmadıkları bu durum bazı sebepleri şöyle olabilir;

• Kombiniz bakımdan öncede yeterli derecede verimli çalışıyor olabilir. • Farklı hava sıcaklıklarından dolayı doğalgaz sarfiyatının düşüp, düşmediğini hesaplamanız mümkün olmayacaktır. Örneğin; hava sıcaklığı 10 derecede iken tüketim farklı 7 derecedeyken tüketim farklı olacaktır. • Evde kullandığınız peteklerin hepsi bakımdan önce ve sonra kullanılıp, kullanmadığınız tespiti zor olacaktır.

Öncelikle kombi bakımının sadece doğalgaz tasarrufu yapılması için değil, insan sağlığı açısından önemin altını çizmek gerekir. Doğalgaz sarfiyatında düşüş olmadı diye kombinin gelecek sonbaharda bakımını yaptırmayı ihmal etmemek gerekmektedir. Kombideki fark edilemeyen olası arıza ve kaçaklar kullanıcı tarafından görülemeyebilir.

Ortaköy Viessman Servisi hizmeti veren Doruk Kombi Servisi olarak kombilerinizin ihtiyacı olan bakımı yapmaktayız. Bu nedenle bakım zamanlarında ve arıza meydana geldiğinde hemen bizimle irtibata geçmelisiniz.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.