En yakın Zekeriyaköy Bosch Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67
0(212) 609 30 02

Zekeriyaköy Bosch Kombi Servisi

Kombiler hem evleri hem de ihtiyacınız olan sıcak suyu sağlayan cihazlardır. Zekeriyaköy Bosch Kombi ufak ebatlarıyla, duvara asılabilen ve çok yer kaplamadığı için dekoratif ve kullanışlı olan ürünlerdir. Her daireye bağımsız olarak bağlanabilirler ve ısınmaya yardımcı oluyor.

Genel olarak galvanizli çelikten, DKP saçtan, bakırdan, alüminyumdan veya plastik malzemelerden üretilen kombiler, ev ve iş yerlerinin ısı ihtiyacını karşılamak için üretilmiş cihazlardır. Zekeriyaköy Bosch Kombi modelleri daimi olarak sıcak su ihtiyacınızın karşılanabilmesi ve bütün odalarda ısıyı sağlaması sebebiyle, günümüzün popüler ısı sistemleri parçalarındandır.

Zekeriyaköy Bosch Kombi modellerinin en büyük avantajı kullanıldığı kadar ödenmesidir. Merkezi sistemler gibi çıkan faturadan ortak pay ödemesi gerçekleşmiyor. Her daire kombisinin yaktığı tutarı faturasında görüyor ve tutar kadar ödeme gerçekleştiriyor. Kombilerde önemli olan bir unsur da güvenliktir. Bir kombinin güvenilir olup olmadığı TSE onaylı oluşundan anlaşılmaktadır.

Zekeriyaköy Bosch Kombi modelleri TSE onaylı kombilerdir. Baca tepmesi ve çekmemesi, aşırı ısınma, alev sönmesi, donma ve gaz kaçağına karşı her türlü önlem alınmış olduğu için son derece güvenlidirler. Herhangi bir tehlikeye mahal vermezler. Ev tipi kombiler içerisinde en güvenilir kombiler, Zekeriyaköy Bosch Kombilerdir.

Zekeriyaköy Bosch Kombi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Öncelikle nasıl bir ürün alacağınız hakkında araştırma yapın. Tavsiye edilen cihazın ısıtma kapasitesinin ev için yeterli olup olmayacağını öğrenin. Kombide mutlaka TSE damgası arayın. Sadece kombinin alım maliyetini değil, tüketim bedeli ve servis maliyetini de göz önünde bulundurun. Zekeriyaköy Bosch Kombi Servisi gibi bilinen, geniş servis ağı olan ve güçlü firmaların ürünlerini tercih edin.

Zekeriyaköy Bosch Kombi modellerinde genelde teknik özellikleri aynı olmasına rağmen teknolojik gelişmeler sayesinde kombilerde daha fazla kullanım kolaylığı sağlandı. Daha gelişmiş kombiler dijital kontrol paneli, full alev modülasyonu, yoğuşma teknolojisi, ön karışım teknolojisi (yanma havası ayarı yapabilmesi), dış hava sondası ve oda termostatı ile kullanım, aşırı soğuklarda donmaya karşı koruma gibi ilave özelliklere sahip. Binada standartlara uygun müstakil bir baca mevcut ise bacalı, aksi halde hermetik kombi tercih edilmeli.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.