Alarko Kombi Servisi - 7/24 Yetkili Bölge Servisi
 


En yakın Alarko Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp Mesajı Gönder

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67

kombi

Kombi Yetkili Servisi

Her türlü kombi arızasında uzman ekiplerle anında destek
7 24

7/24 Destek Hattı

0(530) 928 61 67no'lu telefondan 7/24 ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

kombi bakımı

Kombi Bakımı

Günlük hayatta hem ısınmak için hem de sıcak-soğuk su ihtiyacımızı karşılamak için kullandığımız kombilerin bakımı son derece önemli.
petek tesisat temizliği

Petek Tesisat Temizliği

Ev, iş yeri, okul ve hayatın hemen her yerde kullanılan kombi peteklerinin uzun ömürlü olması için tesisat temizliği ve bakımı özenle yapılmalıdır.
Alarko Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Yazın ihtiyaç duyulan esintiye, kışın ise sıcaklığa günümüzde kombiler sayesinde ulaşabiliyoruz. Tüm bunların dışında hayatımızın her anında gereksinim duyduğumuz sıcak su için de kombiler yardımımıza koşuyor. Ülkemizde birçok kombi markası varlığını halen sürdürmekte. Bunlardan en önemlilerinden biri de Alarko-Carrier marka kombilerdir. 1954 yılında kurulan, ısıtma, soğutma havalandırma, su arıtma ve basınçlandırma alanlarında faaliyet gösteren Alarko Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1998 yılında, alanında dünyanın lider kuruluşu Carrier ile eşit oranda ortaklığa girdi ve şirketin adı Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak değiştirildi. Teknolojisini yenileyen, dış pazarlara erişim olanaklarını ve rekabet gücünü arttıran Alarko-Carrrier'ın endüstriyel alanda; araştırma geliştirme ve yaptığı üretimle, ürünleriyle fark yaratıyor. Bu ürünlerden en önemlisi de şüphesiz kombiler. Siz de ihtiyaç duyduğunuz her anda çeşitli alanlarda sahip olduğunuz Alarko-Carrier yetkili kombi servisi için günün her saatinde bizlerden yardım ve hizmet alabilirsiniz. Alarko-Carrier kombi servisi hizmetine ihtiyacınız olan her anda firmamız sizlere profesyonel destek sağlar ve Alarko-Carrier yetkili kombi servisine olan ihtiyacınızı karşılar. Ülkemizin kombi markası olarak akla gelen ilk markalardan biri olan Alarko-Carrier kombi, sizlere hem ısıtma hem soğutma hem de sıcak su konusunda lazım olan desteği sağlamaktadır. Ancak mesele Alarko-Carrier kombi servisine geldiği anda ise Doruk Yetkili Kombi Servisi olarak sizlere en uygun kombi servisi hizmeti vermek için her daim hazırız.

Call Now ButtonŞİMDİ ARAYIN