En yakın Ayazağa Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67

Ayazağa Kombi Servisi

Kombi Yetkili Servisi

Her türlü kombi arızasında uzman ekiplerle anında destek
Ayazağa Kombi Servisi

7/24 Destek Hattı

0(530) 928 61 67no'lu telefondan 7/24 ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Ayazağa Kombi Servisi

Kombi Bakımı

Günlük hayatta hem ısınmak için hem de sıcak-soğuk su ihtiyacımızı karşılamak için kullandığımız kombilerin bakımı son derece önemli.
Ayazağa Kombi Servisi

Petek Tesisat Temizliği

Ev, iş yeri, okul ve hayatın hemen her yerde kullanılan kombi peteklerinin uzun ömürlü olması için tesisat temizliği ve bakımı özenle yapılmalıdır.
Ayazağa Kombi Servisi - Kombi Bakımı ve Tamiri

Ayazağa İstanbul'un Sarıyer ilçesine bağlı bir semt ve mahalledir. Yenileşme ve gelişme noktalarında çok büyük adımlar atan Ayazağa, zamanınn teknolojik gelişmelerine de ayak uyduruyor diyebiliriz. Evler, iş yerleri, okullar, birçok devlet kurumu da bu doğrultuda inşa ediliyor, düzenleniyor. Hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacının karşılanmasında önemli bir yer tutan kombiler de Ayazağa'daki yerleşkeler için vazgeçilmez bir konumda.

Birçok evin, otelin, iş yerlerinin, okulların hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacının karşılanmasında önemli bir payı olan ve Airfel, Alarko-Carrier, Arçelik, Ariston, Baxi, Baykan, Baymak, Bosch, Demirdöküm, Eca, Ferroli, Lambert, Protherm, Vaillant gibi birçok kombi markasının kullanıldığı Ayazağa kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri için Doruk Kombi Servisi müşterilerine günün her saatinde güvenilir bir hizmet vermektedir. Siz de Ayazağa'da yer alan evinizin, iş yeriniz hem sıcak su ihtiyacını karşılamak için hem de ısınma konusunda tasarruf etmek için kullandığınız kombinizin bakımı, kombi tamiri ve kombi servisi noktasında Doruk Kombi Servisi'nden profesyonel hizmet alabilirsiniz.