Bayrampaşa Alarko Kombi Servisi 7/24 Yetkili Bölge Servisi
 


En yakın Bayrampaşa Alarko Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp Mesajı Gönder

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67

kombi

Kombi Yetkili Servisi

Her türlü kombi arızasında uzman ekiplerle anında destek
7 24

7/24 Destek Hattı

0(530) 928 61 67no'lu telefondan 7/24 ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

kombi bakımı

Kombi Bakımı

Günlük hayatta hem ısınmak için hem de sıcak-soğuk su ihtiyacımızı karşılamak için kullandığımız kombilerin bakımı son derece önemli.
petek tesisat temizliği

Petek Tesisat Temizliği

Ev, iş yeri, okul ve hayatın hemen her yerde kullanılan kombi peteklerinin uzun ömürlü olması için tesisat temizliği ve bakımı özenle yapılmalıdır.

Bayrampaşa Alarko Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Bayrampaşa Alarko Kombi Servisi kombilerin ihtiyacı olan bakımları gerçekleştirir. Kombiler düzenli bakımları gerçekleştirilmediğinde verimli çalışmazlar. Bayrampaşa Alarko Kombi Servisi bu durumlar yaşanmaması için gerekli olan bakımı yaparlar. Kombi kullanıcıları kombilerin çalışma şekilleri ve arıza durumları ile ilgili olarak akıllarına takılan bazı sorular var. Doruk Kombi Servisi olarak bu yazı da kullanıcıların aklına takılan sorulara açıklık getireceğiz.

Kombilerden Sadece Sıcak Su Almak Mümkün Mü?

Kombilerin çalışma prensibi sıcak su üzerinedir. Bu nedenle herhangi bir ekstra ayara ya da aksama gerek kalmadan sadece sıcak su kullanımı sağlanabilir. Burada kullanıcının yapması gereken tek şey suyun ısı ayarını düğmeler üzerinden ayarlamaktır. Kombiler bu nokta şofbenlere benzemektedir. Şofbenlerden ayrıldığı en önemli noktası da aynı zaman da ısınma ihtiyacını da sağlamasıdır.

Ortam Isıtmasının En Kolay Yolu Kombi Kullanılması Mıdır?

Kombiler, ısıtma cihazlarına göre daha kullanışlı ve konforlu cihazlardır. İstenilen ısı istenildiği zaman elde edilebilir. Örneğin; merkezi sistemde bu durum yoktur. Ortak bir alandan ısı sağlanır ve kişinin isteğine göre değişmez. Bakırköy Alarko Kombi Servisi olarak hem kullanım kolaylığı hem sağladığı verim hem de alınan randıman dolayısı ile en kolay ısınma yöntemi kombi kullanmaktır diyebiliriz.

Kombilerin Sadece Sıcak Su Ayarında Çalışması İçin Ne Kadar Su Gerekir?

Kombilerin sadece sıcak su ayarında çalışması durumu kombilerin marka ve modeline göre değişmektedir. Kombi alırken Bakırköy Alarko Kombi Servisi yetkililerine danışarak bilgi alabilirsiniz.

Kullanılmayan Odaların Petekleri Kapatılabilir Mi?

Kombi devir daim uygulaması ile dairedeki radyatörleri ısıtmaktadır. Dairenizde her zaman tüm odalardaki kaloriferlerin vanaları açık olsun diyemeyiz. Yani kullanmadığınız odalarınız varsa eğer kapatmak yerine kısık tutabilir ya da bunun için termostatik vana kullanabilirsiniz. Bakırköy Alarko Kombi Servisi olarak bu anlamda önemli olan şeyin dairede en azından 3 adet kaloriferin açık olması olduğunu söyleyebiliriz. Bu şekilde kombi daha iyi devir daim sağlar ve sizlere de sorun yaşattırmaz.

Eğer Kombi Cihazları İthal İse Herhangi Bir Arızada Ne Yapılmalı?

Bakırköy Alarko Kombi Servisi olarak öncelikle yerli cihazlar ya da Türkiye’de bayiliği olan cihazların kullanılmasını önermekteyiz. İthal cihazlarınızla alakalı sorunları öncelikle almış olduğunuz yere bildirmelisiniz. Sorunun çözümlenemediği durumlarda Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’na bağlı olan il-ilçe hakem heyetine durumu bildirmelisiniz. Bakanlık bu aşamada cihazların denetimi ile yükümlüdür.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARAYIN