Fatih Arçelik Kombi Servisi 7/24 Yetkili Bölge Servisi
 


En yakın Fatih Arçelik Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp Mesajı Gönder

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67

kombi

Kombi Yetkili Servisi

Her türlü kombi arızasında uzman ekiplerle anında destek
7 24

7/24 Destek Hattı

0(530) 928 61 67no'lu telefondan 7/24 ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

kombi bakımı

Kombi Bakımı

Günlük hayatta hem ısınmak için hem de sıcak-soğuk su ihtiyacımızı karşılamak için kullandığımız kombilerin bakımı son derece önemli.
petek tesisat temizliği

Petek Tesisat Temizliği

Ev, iş yeri, okul ve hayatın hemen her yerde kullanılan kombi peteklerinin uzun ömürlü olması için tesisat temizliği ve bakımı özenle yapılmalıdır.
Fatih Arçelik Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Fatih Arçelik Kombi Servisi arıza durumunda kombilerin onarımını gerçekleştirir. Kombiler radyatörler arızalandığında bozulmazlar. Fakat böyle bir durum meydana geldiğinde arıza durumuna geçerler. Bu nedenle de ne yazık ki çalışmazlar. Böyle durumlarda kombi kullanıcıları paniğe kapılabilirler. Kombinin çalışmayı durdurduğu durumlarda Fatih Arçelik Kombi Servisi ile iletişime geçilmeli.

Doruk Kombi Servisi olarak Fatih Arçelik Kombi Servisi hizmeti de vermekteyiz. Radyatörlerde meydana gelen arızayı çözmek için öncelikle radyatör temizliği ve bakımı yapılır. Eğer tıkanıklık var ise giderilir, arıza var ise onarılır. Böylece kombiler çalışmaya devam ederler.

Kombilerde herhangi bir arıza durumu yaşanmaması için mutlaka bakımları yapılmalı. Kombiler düzenli bakım yapılmazsa eğer radyatör sorunu gibi sorunlara neden olabilirler. Eğer bacalı bir kombi kullanılıyorsa mutlaka her 6 ayda bir Fatih Arçelik Kombi Servisi tarafından kombilerin bakımları yapılmalıdır.

Bacalı kombiler düzenli bakımları yapılmadığında sadece cihaz sorununa değil sağlık sorununa da neden olabilirler. Diğer kombilerin ise yılda en az bir kez bakımı yapılmalıdır. Bakım esnasında, filtreler, radyatörler, borular ve diğer kombi parçalarının temizliği ve bakımı yapılır. Arızalar tespit edilir ve gerekli onarımlar yapılır. Doruk Kombi Servisi olarak kombilerin bakım, onarım ve temizliğini yapmaktayız.

Fatih Arçelik Kombi Servisi: Kombiler Nerelerden Alınmalıdır? LPG'li Mi Yoksa Doğalgazlı Kombi Mi Tercih Edilmeli?

Kombiler her markanın kendi bayilerinden satın alınabilen cihazlardır. Fakat bakım hizmeti için en önemli adreslerden birisi Doruk Kombi Servisidir. Güvenilirdir. Önceliği daima müşteri memnuniyeti ve üst düzey hizmet garantisidir. Kombilerin modellerine göre markalar 2 ya da 3 yıl garanti verebilirler. Garanti süresi dolduktan sonra başka bir servis ile çalışmak isterseniz mutlaka Fatih Arçelik Kombi Servisi hizmetlerini tercih etmelisiniz.

Fatih Arçelik Kombi Servisi hem bacalı hem de LPG’li kombilere bakım ve onarım hizmeti vermektedir. LPG’li kombiler tüp gazlı kombiler olarak da geçmektedir. Bu tarz kombilerde en önemli nokta 2 adet tüp kullanmaktır. İki tüp de bir arada tutulmaya yardımcı olacak özel tüp gaz kilidi kullanılmaktadır. Hem maliyeti fazladır hem de kullanışlı değildir. Bu nedenle doğal gazlı kombi kullanılması önerilmektedir.

Fatih Arçelik Kombi Servisi: Merkezi Sistemden Kombiye Geçildiğinde Mevcut Sistem Kullanılmaya Devam Edilebilir Mi?

Eğer daha önce merkezi sistem kullanıyorsanız ve kombi kullanımına yeni başlayacaksanız dairede mevcut olan kaloriferleri kullanabilirsiniz. Fakat öncelikle profesyonel bir ekip olan Fatih Arçelik Kombi Servisi tarafından tesisatın komple temizliğini yapmak gerekmektedir. Böylece ısı ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmanın önüne geçer.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARAYIN