Bakırköy Viessmann Kombi Servisi 7/24 Yetkili Bölge Servisi
 


En yakın Bakırköy Viessmann Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp Mesajı Gönder

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67
0(212) 609 30 02

Bakırköy Viessmann Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Bakırköy Viessman Kombi Servisi kombiler için gerekli bakımı gerçekleştirir. Kombiler hem doğalgaz ile hem LPG ile çalışan cihazlardır. Hatta teknolojinin gelişmesi ile birlikte yalnızca elektrikle çalışmakta olan kombiler de üretilmektedir. Kombiler farklı çeşitlerde ve özelliklerdedir. Bacalı kombiler, hermetik kombiler, yoğuşmalı kombiler farklı özelliklerde ve modellerde üretilen kombi çeşitleridir. Her kombi çeşidi farklı çalışma prensipleriyle çalışmaktadır. Bakırköy Viessman Kombi Servisi kombilerin çalışma prensiplerine uygun olarak hizmet vermektedir.

Bacalı kombiler ve hermetik kombiler en sık kullanılan kombi türleri arasında ilk sırada yer almaktadırlar. Bacalı kombiler atık gazları bina bacası aracılığıyla dışarıya atar. Bu yönden diğer borulu ısınma cihazlarına benzer. Çalışmak için temiz olan havayı da bulunduğu ortamdan alır. Yani bacalı kombi olan yerde kesinlikle ortam havalandırılmalı ortamın havasız kalmaması sağlanmalıdır. Havasız ortamlarda bacalı kombiler çalışamaz. Baca çekişleri de Bakırköy Viessman Kombi Servisi tarafından sıklıkla kontrol edilmelidir. Eğer baca tıkanırsa ve fark edilmezse atık gaz dışarı atılamaz. Bu nedenle içeriye gaz sızmaları gerçekleşir.

Hermetik kombilerde ise durum tam tersidir. Ortamın havasını kullanmaz, bina bacasına bağlanmaz atık gazı da bina bacası ile dışarı atmaz. İçinde fan vardır. Fan yardımı ile atık gazı dışarı atar temiz havayı da içeri çeker. Bu şekilde bir çalışma sergiler. Hermetik kombiler bina bacasına bağlı çalışmadığı için de genel anlamda en çok tercih edilen kombiler arasındadır diyebiliriz.

Bakırköy Viessman Kombi Servisi: Kombi Döşenmesi İçin Gerekli Zaman Ve Maliyet Nedir?

Kombi taktırmak çok fazla zaman almayan bir işlemdir. Gerekli tesisatlar döşendikten sonra kombi cihazı da monte edilir. Daha önce tesisat döşenmemiş bir yere kombi tesisatı ve cihazının döşenmesi yaklaşık olarak 1 gün sürmektedir. Evlere ve iş yerlerine farklı çeşit ve özelliklerde kombiler mpnte edilebilir.

Hermetik ve bacalı kombiler için aynı durum söz konusu olmasa da yoğuşmalı kombilerde maliyet yüksek olabilmektedir. Bunun sebebi ise düşük sıcaklıkta çalışması, dairde daha fazla radyatör bulunmasıdır. Bu anlamda ilk yatırım maliyeti yüksek olabilmektedir. Ancak olması gerekenden daha az enerji tükettikleri için işletme maliyeti düşük olmaktadır. İdeal kullanım ise; düşük sıcaklıkta çalışmasının zorunlu olduğu yerden ısıtma sistemlerinde yoğuşmalı kombinin kullanılmasıdır. Bakırköy Viessman Kombi Servisi müşterilerine servis hizmeti sunarken bütün bu bilgileri de aktarmaktadır.

Kombi dış ortama montajı yapılamayan cihazlardandır. Yani kombi binanın dış duvarına monte edilemez. Yine açık olan balkonlara da kombi montajı yapılamaz. Ayrıca kombi banyo gibi küçük alanlara da monte edilemez. Doruk Kombi Servisi kombi kurulumunda müşterilerine en uygun cihazı ve en uygun monte alanlarını göstermektedir.

Bakırköy Kombi Servisi sektördeki tecrübesi ve bilgisiyle uzun yıllardır lider kombi servis firmalarından birisidir. Bahkırköy Kombi Servisi olarak, Ataköy 1. Kısım Mahallesi, Ataköy 2-5-6. Kısım Mahallesi, Ataköy 3-4-11. Kısım Mahallesi, Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mahallesi, Basınköy Mahallesi, Cevizlik Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Osmaniye Mahallesi, Sakızağacı Mahallesi, Şenlikköy Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi, Zeytinlik Mahallesi ve Zuhuratbaba Mahalleleri için her marka ve modelde kombilere bakım ve onarım hizmeti veriyoruz.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARAYIN