Bayrampaşa Airfel Kombi Servisi 7/24 Yetkili Bölge Servisi
 


En yakın Bayrampaşa Airfel Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp Mesajı Gönder

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67
0(212) 609 30 02

Bayrampaşa Airfel Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Bayrampaşa Airfel Kombi Servisi kombilerin bakım ve onarımlarını yapmaktadır. Kombiler farklı markalara göre farklı özellikler göstermektedirler. Bu nedenle her kombiden aynı performansı beklemek doğru olmaz. Her kombi yanma özelliklerine, cinsine ve modeline göre değişik özellikler göstermektedir.

Bayrampaşa Airfel Kombi Yetkili Servisi: Kombi Çeşitleri

Her alanda olduğu gibi teknoloji kombi sektöründe de oldukça gelişmiş ve kendini yenileyen bir hale gelmiştir. Çeşitli özelliklerde ve donanımlara sahip farklı farklı kombi çeşitleri mevcuttur. Kombiler, pek çok farklı sınıfa ayrılsa da en çok kullanılan modeller üçe ayrılmaktadır. Bu üç farklı kombi çeşidi; bacalı, hermetik ve yoğuşmalı kombidir.

Bayrampaşa Airfel Servisi: Bacalı Tip Kombiler

Bacalı tip kombiler; yanma oluşumu için ortamda ki havayı kullanarak alev oluşumunu sağlamaktadır. Bacalı kombiler için bina ya da daire bacası olmak zorundadır. Duş sırasında kombinin bulunduğu ortam sürekli havalandırılmalıdır.

Bayrampaşa Airfel Kombi Servisi: Hermetik Tip Kombiler

Hermetik tip kombiler; içerinde bulunan fan yardımı ile hava akışını sağlamaktadır. Hermetik kombilerin dışarıya uzanan bacaları bulunmaktadır. Bu baca yardımı ile hava akışını sağlamakta ve alev oluşumu için alması gereken havayı baca yardımı ile dışarıdan almaktadır. Hermetik kombiler günümüzde en çok kullanılan kombi türlerindendir.

Bayrampaşa Airfel Servisi: Yoğuşmalı Tip Kombiler

Yoğuşmalı tip kombiler; genellikle büyük daireler de kullanılan kombi çeşitlerinden biridir. Kombi de oluşan atık gazı atmayarak tekrardan kullanmakta ve böylelikle kullanılan gazı iki kez kullanarak tasarruf yapmakta olan bir kombi türüdür.

Bayrampaşa Airfel Servisi yetkililerine göre; kombilerin çeşidi ne olursa olsun kombilerde önemli bir nokta da eşanjörlerdir. Eşanjör, kombinin suyu ısıtırken suyun geçtiği ve ısıtıldığı kanallara denmektedir. Eşanjör sayılarına göre kombiler tek ve çift eşanjörlü olarak ikiye ayrılır. Çift eşanjörlü kombiler tek eşanjörlü kombilere göre aynı anda zamanda daha fazla su ısıtmaktadır. Fakat burada yoğuşmalı kombiler çift eşanjörlü kombilere göre daha fazla öne çıkmaktadır Çünkü çift eşanjörlü kombilere göre daha fazla su ısıtırlar. Doruk Kombi Servisi yetkililerine göre eşanjör sayısı doğrudan kombilerin performansını etkileyen bir unsurdur.

Yenidoğan, Altıntepsi, Cevatpaşa, İsmetpaşa, Kartaltepe, Kocatepe, Terazidere, Yıldırım ve Muratpaşa mahalleleri için her marka ve modelde kombilere bakım ve onarım hizmeti veriyoruz.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARAYIN