Gaziosmanpaşa Baxi Kombi Servisi 7/24 Yetkili Bölge Servisi
 


En yakın Gaziosmanpaşa Baxi Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp Mesajı Gönder
Gaziosmanpaşa Baxi Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Gaziosmanpaşa Baxi Kombi Servisi kombilerin bakımlarını yapar. Kombiler dairelerin ısınmasını ve sıcak su ihtiyacını karşılayan cihazlardır. Isınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan kombiler, insan hayatına girdiği günden itibaren yaşamın merkezine yerleşti. Yaşam alanlarında bu kadar önemli yer kaplayan kombilerin herhangi bir arıza durumunda gerekli işlemi Gaziosmanpaşa Baxi Kombi Servisi tarafından yapılmaktadır.

Kombi kullanıcıları tarafından kombilerle ilgili akılalra takılan bazı sorular vardır. Doruk Kombi Servisi tarafından bu yazıda kullanıcıların aklına takılan sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Bir Kombi İle En Fazla Ne Kadar Yer Isınabilir?

Bir kombi cihazıyla en fazla bir daire ısınabilir. Eğer oturulan daire dublex ya da triplex ise yine tek kombi ısınma için yeterlidir. Fakat böyle bir durum söz konusu ise mutlaka Gaziosmanpaşa Baxi Kombi servisi ile görüşülmelidir. Isıtılacak alan belli bir metrekareyi geçtikten sonra bacalı ya da hermetik kombi kullanımı doğru değildir yoğuşmalı kombi tercih edilmelidir. Doruk Kombi Servisi ile görüşerek konuyla ilgili gerekli yardımı alabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Baxi Kombi Servisi: Kombilerin Garanti Süresi Ne zaman Başlar?

Kombilerin garantisi kombilerin yetkili servis tarafından kurulduğu anda başlar. Gaziosmanpaşa Baxi Kombi montajı ve kurulumu sağlandıktan sonra markanın verdiği süre boyunca garantisi devam eder.

Kombinin Ortalama Isı Ayarı Kaç Derece Olmalıdır?

Kombinin ısı ayarı çeşitli özelliklere göre değişmektedir. Bu anlamda hiçbir zaman kimse net bilgi veremez. Isıtma sistemleri zaten kombi üzerindedir. Yani bunu beklentinize, dairenizin ve binanızın özelliklerine, cihazınızın marka modeline göre kendiniz ayarlayabilirsiniz. Bizler bu özellikleri bilmeden sizlere bu etapta net bilgiler veremeyiz. Kombinizde bulunan ısı ayarlarından kendiniz sıcak su ve kalorifer ayarını belirleyebilirsiniz.

Kombi Basıncı Sıfırlanırsa Kombi Çalışır Mı?

Baxi kombi çeşitleri içerisinde su olmadan çalışmamaktadır. Bu durumlarda kombiler genellikle arıza uyarısı göstermektedir. Arıza durumunda kombilerin arıza lambası yanar. Arıza lambası ya da dijital kombilerin ekranında ortaya çıkan hata kodu kombilerin neden arıza verdiğini belli eden uyarılardır. Gaziosmanpaşa Baxi Servisi, kombi çeşitlerinde olması gereken ideal su basınç durumunun, 1 bar ile 2 bar arasında olması gerektiğini belirtmektedir. 1 barın altı düşük, 2 barın altı ise yüksektir.

Kombinin Su Basıncını Hangi Seviyede Tutmak Gerekir?

Kombi su basıncı kullanıma göre düşebilir ya da çıkabilir. Yani sabit tutulamaz. Düşerse yani 1 barın altında olursa su basılır 2,5 barı geçerse de suyu alınır. Bu şekilde kullanılabilir. Bu durumda kullanıcı kendisi bu sorunu çözebilir. Eğer Basınç uyarısı sık sık oluyorsa Gaziosmanpaşa Baxi Kombi Servisi ile görüşülmelidir.

Gaziosmanpaşa Baxi Servisi: Kombide Yaz-Kış Konumu Nedir?

Yaz konumu sadece şofben yani sıcak su konumu anlamındadır. Kış konumu ise kalorifer ayarının açıldığı kaloriferlerin çalıştığı ayardır.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARAYIN