Gaziosmanpaşa Buderus Kombi Servisi 7/24 Yetkili Bölge Servisi
 


En yakın Gaziosmanpaşa Buderus Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp Mesajı Gönder

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67
0(212) 609 30 02

Gaziosmanpaşa Buderus Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Kombiler ısınmayı sağlayan ürünlerdir. Çalışma sistemleri ve şekillerine göre farklılık göstermektedir. Gaziosmanpaşa Buderus Kombi güçlü ısıtma gücüne sahip, avantajlı ve kullanışlı bir kombidir. Gaziosmanpaşa Buderus Kombi Yetkili Servisi kombilerin özelliklerine ve modellerine göre farklı ve uygun şekilde bakım ve onarımını yapmaktadır.

Hangi Güçte Gaziosmanpaşa Buderus Kombi Almalı?

120 metrekare bir daireyi ısıtmak için kombi güç değeri yaklaşık olarak 17-20 bin kcal/h 'dir. Farklı güçlerde kombiler bulmak mümkündür. Gaziosmanpaşa Buderus Kombiyi alacağınız firmaya danışarak yaşadığınız alana en uygun güç değerini seçmelisiniz. 160 ile 250 metrekare büyüklüğündeki bir evi 26 bin kcal’lik kombiler ısıtabilir.

Gaziosmanpaşa Buderus Kombi Sürekli Çalıştırılmalı Mıdır?

Kullanıcılar bu konuda iki seçenek arasında tereddüt yaşamaktadır. Gaziosmanpaşa Buderus Kombilerini sadece belirli zamanlarda kullanıp sonra kapatmalılar mı; yoksa sürekli olarak açık tutmalılar? Geceleri kombiyi kapattığımızda oda sıcaklığı düşmekte, sabah aynı sıcaklığı yakalamak için kombiyi daha yüksek derecelerde çalıştırmak gereklidir. Uzmanlar yatarken kombi sıcaklığının düşürülmesi fakat kapatılmamasını tavsiye etmektedirler.

Gaziosmanpaşa Buderus Kombi Yaz Aylarında Ne Yapılmalıdır?

Yaz aylarında genellikle evlerin ısıtılmaya ihtiyacı olmadığı için sadece banyo suyu üretiminde kombileri kullanmak mümkündür. Kombiler bu durumda "yazlık" ayara getirilmelidir.

Modülasyon Nedir?

Modülasyon kombilerde gaz ve hava dengesini en uygun koşullarda yakıp ısı üretmeyi sağlayan mekanizmadır. Modülasyon ayarı iyi üretilmiş kombiler enerjiyi en verimli şekilde kullanır, atık gaz oluşumu az olur ve tasarruf sağlar.

NOx Değeri Nedir?

Çevreye verilen önemin bir göstergesi olarak birçok enerji ürünü düşük emisyon değerlerinde üretilmeye çalışılmaktadır. Yanı dışarı bırakılan gazdaki zararlı maddelerin oranı düşük tutulmaya özen gösterilmektedir. Kombilerde yanmayla beraber doğaya zararlı Azot oksit gazları da oluşmaktadır. Günümüzde bu değeri düşüren Gaziosmanpaşa Buderus Kombi modellerini bulmak mümkündür. Bu kombilerin dış görünüşleri diğerleriyle aynı olmakla birlikte sadece bazı küçük iç farklılıklar taşımaktadırlar.

Çift Eşanjörlü Kombi Nedir?

Eşanjör kombilerin en önemli parçasıdır denilebilir. Eşanjör sayesinde Gaziosmanpaşa Buderus Kombi tarafından ısıtılan su gerekli alanlara ulaştırılır. İyi kombilerde çift eşanjör bulunur. Bu sayede radyatörlere ve banyoya gönderilen su farklı alanlardan pompalanmış olur. Örneğin tek eşanjörlü ürünlerde mutfakta sıcak suyu açtığımızda suyun ısınması daha uzun sürmektedir.

Oda Termostatı Nedir?

Oda termostadı sayesinde mekan sıcaklığı sürekli ölçülerek kombiler buna uyum sağlayacak şekilde otomatik çalışması sağlanabilir. Bu sayede sizin sürekli ısı kontrolü yapıp Gaziosmanpaşa Buderus Kombi ayarlamanıza gerek kalmaz. Bu ürün kombilerden bağımsız satılmaktadır.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARAYIN