En yakın Mecidiyeköy Falke Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67

Mecidiyeköy Falke Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Mecidiyeköy Falke Kombi Servisi Kombilerin bakım ve onarımlarını gerçekleştirir. Kombiler evlerin ve iş yerlerinin ısınmasını sağlayan cihazlardır. Hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını karşılayan bir cihazdır. Bu şekilde bakıldığında kombilerin çalışma sistemlerini kalorifer ve şofbenin birleşmiş olarak düşünebilmektedir. Mecidiyeköy Falke Kombi Servisi özellikle kış günlerinde hayat kurtaran kombilerin bakımlarını, onarımlarını ve arızalarının giderilmesini sağlar. Bu nedenle kombileri hem kalorifer sistemi hem de sıcak su sistemi olarak incelemek gerekmektedir.

Mecidiyeköy Falke Yetkili Servisi: Kombiler Kalorifer Konumunda Nasıl Çalışır?

Çift eşanjörlü kombilerde, kombi açıldığı anda içerideki üç yollu vana kalorifer konuma geçer ve sirkülasyon pompası çalışmaya başlar.Böylece tesisat içerisinde sıcak su dönmeye başlar. Sıcak su bilgileri bir sensör aracılığı ile tespit edilir ve sıcaklığın ısı derecesi kontrol edilir. İçindeki sıcaklık istenilen sıcaklıktan düşük ise elektronik kart sırayla fan (hermetik kombi) gaz valfi, ateşleme elektrotlarına akım yollayarak yanmanın oluşumunu sağlar. Elektronik kart yanma sırasında sürekli gidiş ve dönüş sensörlerini kontrol eder bu sayede ne zaman duracağını ne zaman çalışacağını bilen bir sistem oluşmuş olur. Mecidiyeköy Falke Servisi olarak hem tek hemde çift eşanjörlü kombiler ile ilgili her konuda hizmet ve destek vermekteyiz.

Mecidiyeköy Falke Yetkili Servisi: Kombiler Sıcak Su Konumunda Nasıl Çalışır?

Sıcak su konumu kombilerin büyük çoğunluğunda kombi açma kapama düğmesi açıldığı an aktiftir. Ayrı yeten bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Sıcak su musluğu açıldığı zaman kombi içinde bulunan sıcak su şalteri elektronik karta bilgi verir ve sıcak su talebini iletir. Mecidiyeköy Falke Kombi Servisi olarak size elektronik kart ilk olarak çift eşanjörlü bir cihaz ise üç yollu vanayı sıcak su konumuna geçirir kalorifer sisteminde olduğu gibi kombi içindeki suyun sıcaklığını pompanın suyu kombinin içinde çevrilir diyebiliriz. Kombilerin sensörle öğrenerek çalışması gerekiyor ise fan (hermetik kombi) gaz valfi ve ateşleme elektrotlarına akım yollayarak yanmanın oluşmasını sağlar. Yanma sırasında elektronik kart oluşan ısıyı sürekli kontrol eder ve ısı istenilene ulaştığında kapatıp tekrar istenen sıcaklığın altına düştüğünde aynı şekilde tekrar çalışır.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.