En yakın Mecidiyeköy Vaillant Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67

Mecidiyeköy Vaillant Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Mecidiyeköy Vaillant Yetkili Servisi kombi cihazlarının bakımlarını yapar. Kombiler uzun süre kullanılan cihazlardır. Uzun süreli kullanımlarda bazı arızalar meydana gelebilir. Mecidiyeköy Vaillant Yetkili Servisi kombi cihazlarında meydana arızaların onarımlarını gerçekleştirir.

Uzun ömürlü elektronik eşyalar arasında geçen kombileri gerçekten uzun ömürlü kullanmak için mutlaka bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakımları yapılmayan kombiler kullanıcılarına çözülmesi güç arızalar meydana getirebilir. Bu nedenle özellikle kış aylarına girmeden önce yılda en az 1 defa Mecidiyeköy Vaillant Servisi hizmeti veren Doruk Kombi Servisi tarafından kombilerin bakımları yapılması gerekmektedir.

Mecidiyeköy Vaillant Yetkili Servisi: Kombi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Eğer ilk kez kombi alıyorsanız ya da nasıl bir kombi alacağınız hakkında bir fikriniz yok ise mutlaka Mecidiyeköy Vaillant Servisi yetkilileri ile görüşerek cihazlar hakkında bilgi almalısınız. Kombinin kullanılacağı alan ile ilgili bilgi alan yetkililer hangi cihazın sizin kullanımınıza daha uygun olacağını en iyi tespit edecek kişilerdir. Fakat yine de her zaman sektörde öncü olan ve marka bilinirliği herkes tarafından sağlanmış bir cihaz almanın daha doğru bir karar olacağını aklınızdan çıkarmamalısınız. Yine bilinmesi gereken bir konu da cihazın mutlaka TSE sertifikalı bir cihaz olmasıdır. Mecidiyeköy Vaillant Servisi olarak bir önerimizde, kombi alımı sırasında tercihinizi kombinin maliyetine göre değil, cihazın yakıt tüketim bedeli ve arıza esnasında oluşabilecek servis maliyetlerine göre gerçekleştirmenizdir.

Mecidiyeköy Vaillant Yetkili Servisi: Kombiler Hakkında Genel Bilgi

Son teknoloji sistemler ile üretim yapılan kombiler çalışma şekillerine göre; bacalı, hermetik ve yoğuşmalı olarak üç farklı çeşitte üretilirler. Günümüzde kullanılan kombiler çalışma prensipleri ve istenilen şartlara göre aynı özelliklere sahip olmakla beraber markaların kendilerine has geliştirdikleri kontrol sistemleri ve kullanıcılara hitap eden konfor özelliklerine göre değişmektedirler. Şu anda en yaygın olarak kullanılan kombi çeşitleri bacalı ve hermetik kombilerdir. Bacalı ve hermetik kombileri birbirlerinden ayıran bazı özellikler vardır. Bacalı ve hermetik kombiler arasındaki farklar kısaca şöyle açıklanabilir;

Bacalı kombiler: Bu kombilerin atık gaz sistemlerinde fan yoktur. Cihazda oluşan Atık gaz, sıcaklıktan dolayı genleşerek yükselir ve baca vasıtasıyla atmosfere atılır. Bu nedenle bacalı kombi cihazlarının kullanılacağı ortamda standartlara uygun yapılmış bir bina bacası mutlaka bulunmalıdır.

Hermetik kombiler: Bu tip kombilerde ise cihazda oluşan atık gazı atmosfere atmak için cihazın içerisinde fan bulunmaktadır. Atık gaz fan yardımıyla bağlı bulunduğu baca aparatı yardımıyla iç borudan atmosfere atılırken, dış borudan ise yanma sırasında kullanılan temiz hava yanma odasına çekilir.

Mecidiyeköy Vaillant Servisi hizmeti veren Doruk Kombi Servisi kombiniz ister bacalı, ister hermetik isterse yoğuşmalı olsun ayırt etmeden servis hizmeti vermektedir. Doruk Kombi Servisi her marka ve modelden kombiye bakım ve arıza onarımı hizmeti sağlamaktadır.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.