Fatih ECA Kombi Servisi 7/24 Yetkili Bölge Servisi
 


En yakın Fatih ECA Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp Mesajı Gönder

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67

Fatih ECA Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Fatih ECA Yetkili Servisi kombilerin bakımlarını gerçekleştiren bir servistir. Kombiler düzenli olarak bakımları yapılmadığında bazı arızalara neden olabilir. Fatih ECA Yetkili Servisi bu gibi durumlarda kombilerin arızalarının onarımını da gerçekleştirmektedir.

Kombiler kullanıcılarına oldukça fazla kolaylık sağlayan cihazlardır. Isınma ve sıcak su ihtiyacını aynı anda karşılayan kombiler kullanıcıları tarafından da beğenilmektedir. Kombiler yaygınlaşmadan önce ısınma için elektrikli sobalar ya da doğal gazlı veya kömürlü sobalar kullanılırken sıcak su için de şofben veya termosifonlar kullanılmaktaydı. Kombi ile iki cihaz kullanımı ortadan kalkmıştır kullanıcılara daha fazla kolaylık sağlanmıştır. Fatih ECA Yetkili Servisi hizmeti veren Doruk Kombi Servisi günlük hayatı kolaylaştıran bu cihazların hem bakım hem de onarımlarını yapmaktadır.

Günlük hayatın vazgeçilmezi olan kombiler bazen basit arızalar vermektedir. Bu arızalar kimi zaman servis desteğine gerek kalmadan çözülebilecek arızalardır. Basit önlemler alarak bu arızaların büyümesini engelleyebilir ve böylece kombilerin ömrünü uzatabilirsiniz.

Fatih ECA Yetkili Servisi: Kombi Basıncını Belirli Aralıklarla Kontrol Etmelisiniz

Kombilerde su basıncını belirten gösterge analog ya da dijital olabilir. Kombilerde su basıncı “bar” olarak belirtilir. Kombilerin ideal basıncı 1,5 ila 2 bar arasındadır. Basıncın düşük olması kombinizin sıcak su oluşturmayarak hem evinizin ısınmamasına hem de musluklarınızdan sıcak su akmamasına neden olur. Yüksek su basıncı ise güvenliğinizi tehlikeye atabilir.

Fatih ECA Yetkili Servisi: Kombiyi Kapatmak Yerine Düşük Isıda Kullanmalısınız

Soğuk havalarda yüksek derecede yanan kombiler fazla enerji tüketimi ile doğal gaz faturanızın yüksek gelmesine neden olurlar. Bu sebeple evde yokken kombinizi kapatmak ve eve geldiğinizde kombiyi yeniden açmak isteyebilirsiniz. Fakat bu enerji tüketiminizi daha çok artıracak bir durumdur. Fatih ECA Servisi, kombiyi gün içinde kapatmanızı önermemektedir.

Gündüz saatlerinde kombiyi kapadığınızda evin içerisindeki ısı zamanla kaybolur ve kombiyi yeniden açtığınızda daha fazla sıcaklık elde etmek için kombinizi yüksek ayarda açarsınız. Bu, kombinin daha çok enerji tüketmesine neden olur. Bunun yerine kombiyi gündüz saatlerinde en düşük sıcaklıkla çalıştırıp eve geldiğinizde sıcaklık ayarını yükselterek daha ekonomik bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu sayede hem kombiniz fazla enerji tüketmez hem de eviniz her daim sıcak olur.

Doruk Kombi Servisi Fatih ECA Servisi hizmeti vermektedir. Her türlü arıza ve bakım durumlarında Doruk Kombi Servisi ile irtibata geçerek uzman personelimizden yardım alabilirsiniz.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARAYIN