En yakın Tarabya ECA Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp Mesajı Gönder

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67
0(212) 609 30 02

Tarabya ECA Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Kombiler gündelik hayatımızda çok önemli bir yere sahip olan cihazlardır. Evimizin, odamızın ısınmasını sağlayan bu cihazlar farklı çeşitlilikte ve özelliktelerdir. Yoğuşmalı, hermetik, bacalı gibi pek çok faklı tipte ve modellerde kombi çeşitleri mevcuttur. Tarabya ECA kombi servisi her modelde ve özelliğe sahip ürünün bakım ve onarımını yapmaktadır.

Tarabya ECA Kombi Servisi Yetkili Kombi Çeşitleri

Birçok kombi türüdür vardır. Bunlar baca çeşitlerine göre, yanma çeşitlerine göre, eşanjör çeşitlerine göre ve elektrikli kombiler olarak ayrılmaktadır.

Tarabya ECA Kombi Yetkili Servisi Baca Çeşitlerine Göre Kombiler Bacalı Tip Kombiler

Bacalı tip kombiler; yanma oluşumu için ortamda ki havayı kullanarak alev oluşumunu sağlamaktadır. Bacalı kombiler için bina ya da daire bacası olmak zorundadır. Duş sırasında kombinin bulunduğu ortam sürekli havalandırılmalıdır.

Hermetik Tip Kombiler

Hermetik tip kombiler; içerinde bulunan fan yardımı ile hava akışını sağlamaktadır. Hermetik kombilerin dışarıya uzanan bacaları bulunmaktadır. Bu baca yardımı ile hava akışını sağlamakta ve alev oluşumu için alması gereken havayı baca yardımı ile dışarıdan almaktadır. Tarabya ECA Hermetik kombiler günümüzde en çok kullanılan kombi türlerindendir.

Tarabya ECA Kombi Servisi: Yanma Çeşitlerine Göre Kombiler Konvansiyonel (Klasik) Tip Kombiler

Konvansiyonel tip kombiler günümüzde en çok tercih edilen kombi türlerindendir. Yanma oluşumunda oluşan atık gazı baca yardımı ile dışarıya atmaktadır.

Yoğuşmalı Tip Kombiler

Tarabya ECA Kombi Servisi Yoğuşmalı tip kombiler; genellikle büyük daireler de kullanılan kombi çeşitlerinden biridir. Kombi de oluşan atık gazı atmayarak tekrardan kullanmakta ve böylelikle kullanılan gazı iki kez kullanarak tasarruf yapmakta olan bir kombi türüdür.

Tarabya ECA Kombi Servisi Eşanjör Çeşitlerine Göre Kombiler Tek Eşanjörlü Kombiler

Tek eşanjörlü kombiler; ana eşanjör olarak geçmekte ve plaka eşanjörün yaptığı görevi sadece ana eşanjör yapmaktadır.

Çift Eşanjörlü Kombiler

Çift eşanjörlü kombiler de ise iki tane eşanjör bulunmaktadır. Bunlardan biri ana eşanjör ve biri de yardımcı eşanjör olarak bilinen plaka eşanjördür. Çift eşanjörlü kombiler de yardımcı eşanjör sadece sıcak su için çalışarak ana eşanjöre yardımcı olmaktadır.

Tarabya ECA Kombi Servisi Elektrikli Kombi Çeşitleri

Tarabya ECA elektrikli kombiler elektrik yardımı ile çalışmakta olan kombilerdir. Normal tip kombilerden farkı ise doğalgaz ile değil elektrik ile çalışmasıdır. Elektrikli kombi kullanan tüketicilerin zor durum da kaldığı durumlardan bahsedelim; elektrikli ile çalıştığı için elektrik faturası kabarık gelmekte ve elektrik kesintilerinde kombinin çalışmaması kullanıcıları zor durumda bırakan dezavantajlarından birkaç tanesidir.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.