Şişli ECA Kombi Servisi 7/24 Yetkili Bölge Servisi
 


En yakın Şişli ECA Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp Mesajı Gönder

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67

Şişli ECA Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Şişli ECA Servisi kombilerinizin bakımlarını ve onarımlarını gerçekleştiren servislerdir. Kombi servisleri kombiler için gerekli bakımları gerçekleştirir. Kombiler belli bir kullanım süresine sahip cihazlardır. Çeşitli kullanım yöntemleri ile kombilerin kullanım ömürlerini uzatmak mümkün. Şişli ECA Servisi olarak bu yazıda kombilerin kullanım ömrünün nasıl uzatılacağını yazacağız.

Her eletronik ürünün belli bir kullanım süresi vardır. Bazı kullanım şekilleriyle bu cihazların kullanım ömrü uzatılabilir. Kombiler için belirlenen kullanım süresi 15 senedir. Bu ömür ortalama bir ömürdür. Bazı durumlarda tamamen bilinçsiz kullanım nedeniyle kombilerin ömrü azalabiliyor ve kullanılamaz hale geliyor. Bilinçli kullanım ve düzenli bakım ile kombileri 15 yıldan daha fazla da kullanabilirsiniz.

Şişli ECA Yetkili Servisi: Kombi Ömrü Nasıl Uzatılır?

Kombilerin kullanım süresinin markası ile hiçbir alakası yoktur. Kombilerin kullanım ömrü tamamıyla kullanım şekline ve kombilerin düzenli bakımlarının yapılmasına bağlıdır. Kombi kullanımı esnasında bazı unsurlara dikkat ederek kombi ömrünü çok kolay bir şekilde uzatabilirsiniz. Kombilerin ömrünü uzatmak için şu adımları takip edebilirsiniz;

Kombinizin Yıllık Bakımını Aksatmamalısınız!

Şişli ECA Servisi olarak ilk belirtmemiz gereken şey kombi bakımlarının aksatılmamasıdır. Kombi ömrü, yapılması gereken yıllık bakımlar ile uzatılabilir. Yıllık bakımların düzenli olarak yapılması aynı zamanda cihazların performansını da arttırır. Bu denli önemli bir uygulamayı yılda sadece bir kez özellikle de kış ayları öncesinde yaptırmak, hem doğalgaz faturanızı hem de kombinizin ömrünü olumlu yönde etkileyecektir.

Ancak kombi bakımı ihmal edilir ve uzun yıllar boyunca aksatılırsa, kombiniz bakımlı bir kombiden 4-5 yıl daha önce kullanılamaz hale gelebilir. Yine bu bakımlar için mutlaka işinde uzman ve profesyonel bir ekibe sahip Şişli ECA Servisi ile çalışmanız gerekmektedir.

Şişli ECA Servisi olarak şunu mutlaka belirtmeliyiz ki kombinizde oluşan arıza büyük ya da küçük olsun fark etmez. Tüm arızaları aynı şekilde önemsemelisiniz. Bu anlamda Şişli ECA Servisi ile mutlaka irtibata geçmelisiniz. Çünkü önemsemediğiniz küçük arızalar daha sonra ciddi problemlere neden olabilir. Bu da hem daha çok masraf yapmanıza hem de kombinizin ömrünün kısalmasına neden olur.

Tüm bunların yanında kombi arızaları için daha önce de bahsettiğimiz üzere Şişli ECA Servisi gibi profesyonel servisler ile çalışmalısınız. Günümüzde kombi servisi adı altında pek çok firma hizmet verse de, aralarından en tecrübeli olanını seçmeniz oldukça önemlidir. Sonuç olarak kombiniz arızalandığında kendiniz müdahale etmeye kalkmayın ve işin uzmanı bir servisten yardım alın. Uzman müdahalesi sonucunda sorununuzda kısa süre içerisinde çözülür, kombiniz zarar görmez ve cihazınızın uzun ömürlü olmasını desteklemiş olursunuz.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARAYIN