Zeytinburnu ECA Kombi Servisi 7/24 Yetkili Bölge Servisi
 


En yakın Zeytinburnu ECA Kombi Servis noktasındasınız! Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasından size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WHATSAPP DESTEK
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp Mesajı Gönder

HEMEN ARA
0(530) 928 61 67

Zeytinburnu ECA Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Zeytinburnu ECA Kombi Servisi kombilerin bakımlarını yapar. Zeytinburnu ECA Kombi Servisi sayesinde kombilerin arızalanmasının önüne geçilir.

Gaz halindeki bir maddenin çevresine ısı vererek sıvı hale dönüşmesi olayına yoğuşma denir. Zeytinburnu ECA Kombi modellerinden olan yoğuşmalı kombi ise; doğalgazın yanması sonucunda ortaya çıkan ve bacadan dışarı atılacak baca gazının su buharındaki enerjiyi özel ısı eşanjörü sayesinde geri kazanarak toplam verimi arttıran cihazlardır.

Zeytinburnu ECA Kombi modellerinden yoğuşmalı kombi modellerinin verimleri diğer kombilere göre daha yüksektir. Böylece daha düşük yakıt tüketimi sağlarlar. Baca sıcaklıkları düşüktür. Alev boyunu ihtiyaca göre ayarlayarak, dur/kalk yapmadan modülasyonlu şekilde çalışır. Yüksek yanma verimi, fan modülasyonu sayesinde tüketilen gaz miktarına bağlı olarak da elde edilebilir. Ayrıca diğer kombilere göre çok daha sessiz çalışırlar. Daha düşük emisyon oranları ile daha çevrecidir.

Zeytinburnu ECA Kombi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kombi alırken seçici kriter fiyat olmamalıdır. Fiyatı yüksek ürün, her zaman kaliteli ürün anlamına gelmez. Zeytinburnu ECA kombi satın alırken, diğer kombilere göre ne kadar az fark ödenirse yapılacak tasarruf ile kazanç sağlanacak tutar o kadar fazla olacaktır. Yoğuşmalı kombiler ileri teknoloji ürünlerdir. Bu nedenle marka ve üretici firmalar çok önemlidir. Daha az arıza ihtimali olmasına karşın Zeytinburnu ECA Kombi Servisi gibi servis ağı güçlü bir firma tercih edilmelidir.

Yoğuşmalı kombi, standart kombiye göre daha düşük gaz sarfiyatı yapacağından ilk yatırım maliyetini, kullanıma göre değişkenlik göstermekle birlikte, 1-3 yıl gibi kısa bir sürede amorti edecek olup, ekonomik ömrü süresince daha az doğalgaz faturası ödeyerek kara geçebilirsiniz. Zeytinburnu ECA kombi modellerinden yoğuşmalı kombi modeli, yerden ısıtma ve 5 metre dahi olsa bile radyatörlü sistem gibi her türlü ısıtma sistemine uygundur.

Zeytinburnu ECA Kombi: Yoğuşmalı Kombi ile Ne Kadar Alan Isıtılabilir?

İstanbul şartları ve izolasyonu kötü olmayan normal daireler için pratik olarak hesaplanmış Zeytinburnu ECA Kombi ısıtılabilecek alanlar şu şekildedir.

140 m²’ ye kadar 20.000 kcal/h

200 m²’ ye kadar 26.000 kcal/h

50 derecenin altında çalışması durumunda; normal kombilerde verim %79’a kadar düşmekte, yoğuşmalı kombilerde ise %109’a kadar çıkmaktadır, bu nedenle %30 tasarruf oluşmaktadır. Yoğuşmalı kombinizin montajını ilgili firmasından bu konuda eğitim almış teknik personeline, gaz dağıtım şirketinin teknik şartnamesine uygun olarak yaptırtınız.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARAYIN